fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Ейджизм в Україні. Що не так з кандидатами 45+?

HR та підбір персоналу
 • Дата: 13/07/2021
 • Мова: українська/російська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Віртуальна зала Stefes

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Ейджизм в Україні. Що не так з кандидатами 45+?. Дата: 13 липня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Віртуальна зала Stefes. Чи є термін придатності у співробітника? Забобони і дискримінація за ознакою віку (ейджизм) широко поширені в усьому світі та зачіпають мільйони людей. У нашій країні, за оцінкою експертів, є дві найбільш незатребуваних групи кандидатів: Молоді люди до 22 років. І люди після 40 років. Особливо - жінки. У них таки є термін придатності, кінець якого наближається з кожною новою зморшкою. EBA Management Development Centre спільно з ELIT-Ukraine запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Ейджизм в Україні. Що не так з кандидатами 45+? Спікерка: Світлана Нежильська, Директорка з персоналу компанії «ELIT-Ukraine», яка входить в групу LKQ. Має дві вищі освіти: 2016 - Національний авіаційний університет, «Проектний менеджмент»; 2000 - Харківський національний автомобільно-дорожній університет, «Менеджмент». Основний партнер: ELIT-Ukraine Партнер заходу: STEFES Цільова аудиторія: Керівники всіх рівнів, власники компаній, HR менеджери, HRD фахівці. Питання для обговорення: Народжуваність в Україні 1990-2020. Старіння населення в Україні і світі. Підвищення пенсійного віку. Аналітика. Вимоги до кандидатів і необхідні компетенції сьогоднішнього дня. Що не так з кандидатами 45+? Чи є життя і професійні перспективи після 45?  + та - для компанії співробітників після 45. Досвід компанії. Політика різноманіття. Які знання та навички ви опануєте? Огляд ринку праці щодо вікових кандидатів, переваги та недоліки кандидатів 45+, рекомендації щодо інтерв’ю з віковим кандидатом, та кандидата з роботодавцем. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Світлана Нежильська. Директорка з персоналу компанії «ELIT-Ukraine», яка входить в групу LKQ. Має дві вищі освіти: 2016 - Національний авіаційний університет, «Проектний менеджмент»; 2000 - Харківський національний автомобільно-дорожній університет, «Менеджмент».. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Чи є термін придатності у співробітника? Забобони і дискримінація за ознакою віку (ейджизм) широко поширені в усьому світі та зачіпають мільйони людей. У нашій країні, за оцінкою експертів, є дві найбільш незатребуваних групи кандидатів:

 • Молоді люди до 22 років.
 • І люди після 40 років. Особливо – жінки. У них таки є термін придатності, кінець якого наближається з кожною новою зморшкою.

EBA Management Development Centre спільно з ELIT-Ukraine запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Ейджизм в Україні. Що не так з кандидатами 45+?

Спікерка: Світлана Нежильська, Директорка з персоналу компанії «ELIT-Ukraine», яка входить в групу LKQ. Має дві вищі освіти: 2016 – Національний авіаційний університет, «Проектний менеджмент»; 2000 – Харківський національний автомобільно-дорожній університет, «Менеджмент».

Основний партнер: ELIT-Ukraine

Партнер заходу: STEFES

Цільова аудиторія: Керівники всіх рівнів, власники компаній, HR менеджери, HRD фахівці.

Питання для обговорення:

 • Народжуваність в Україні 1990-2020. Старіння населення в Україні і світі. Підвищення пенсійного віку. Аналітика.
 • Вимоги до кандидатів і необхідні компетенції сьогоднішнього дня. Що не так з кандидатами 45+?
 • Чи є життя і професійні перспективи після 45? 
 • + та – для компанії співробітників після 45. Досвід компанії.
 • Політика різноманіття.

Які знання та навички ви опануєте?

 • Огляд ринку праці щодо вікових кандидатів, переваги та недоліки кандидатів 45+, рекомендації щодо інтерв’ю з віковим кандидатом, та кандидата з роботодавцем.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Світлана Нежильська
Директорка з персоналу компанії «ELIT-Ukraine», яка входить в групу LKQ. Має дві вищі освіти: 2016 - Національний авіаційний університет, «Проектний менеджмент»; 2000 - Харківський національний автомобільно-дорожній університет, «Менеджмент».
Світлана Нежильська

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: