fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Ефективний рекрутинг за допомогою Facebook. Від заохочення до співбесіди

  • Дата: 21/11/2023 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Ефективний рекрутинг за допомогою Facebook. Від заохочення до співбесіди. Дата: 21 листопада2023. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. EBA Management Development Centre спільно з Володимиром Поддубним та Дмитром Деченко запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Ефективний рекрутинг за допомогою Facebook. Від заохочення до співбесіди. Спікери: Володимир Поддубний, сертифікований Agile Coach та Agile в HR, організаційний коуч, модератор і бізнес-тренер, сертифікований менеджер з управління процесами та проектами. Дмитро Деченко, Digital Marketing експерт з більшe ніж 7-ма роками досвіду. Власник Performance Digital агенції Enforce. Спеціалізується на Google, Facebook, Instagram, TikTok and LinkedIn. Цільова аудиторія: власники, CEO, HR-менеджери та ті, кому цікаво здійснювати ефективний рекрутинг за допомогою Facebook. Питання для обговорення: Про Facebook та його використання з метою пошуку кадрів. Способи, особливості, переваги та недоліки. Приклади використання Facebook для пошуку кадрів. Побудова процесу рекрутинга в компанії. Побудова структури ефективної співбесіди. Як зробити швідкий та вірний вибір кандидата? Форми, шаблони, чек-лісти. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Володимир Поддубний. Сертифікований Agile Coach та Agile в HR, організаційний коуч, модератор і бізнес-тренер, сертифікований менеджер з управління процесами та проектами (СРО за стандартами ISO 9001:2015). Дмитро Деченко. Digital Marketing експерт з більшe ніж 7-ма роками досвіду. Власник Performance Digital агенції Enforce. Спеціалізується на Google, Facebook, Instagram, TikTok and LinkedIn. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

EBA Management Development Centre спільно з Володимиром Поддубним та Дмитром Деченко запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Ефективний рекрутинг за допомогою Facebook. Від заохочення до співбесіди.

Спікери:

  • Володимир Поддубний, сертифікований Agile Coach та Agile в HR, організаційний коуч, модератор і бізнес-тренер, сертифікований менеджер з управління процесами та проектами.
  • Дмитро Деченко, Digital Marketing експерт з більшe ніж 7-ма роками досвіду. Власник Performance Digital агенції Enforce. Спеціалізується на Google, Facebook, Instagram, TikTok and LinkedIn.

Цільова аудиторія: власники, CEO, HR-менеджери та ті, кому цікаво здійснювати ефективний рекрутинг за допомогою Facebook.

Питання для обговорення:

  • Про Facebook та його використання з метою пошуку кадрів. Способи, особливості, переваги та недоліки.
  • Приклади використання Facebook для пошуку кадрів.
  • Побудова процесу рекрутинга в компанії.
  • Побудова структури ефективної співбесіди. Як зробити швідкий та вірний вибір кандидата? Форми, шаблони, чек-лісти.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Володимир Поддубний
Сертифікований Agile Coach та Agile в HR, організаційний коуч, модератор і бізнес-тренер, сертифікований менеджер з управління процесами та проектами (СРО за стандартами ISO 9001:2015)
Дмитро Деченко
Digital Marketing експерт з більшe ніж 7-ма роками досвіду. Власник Performance Digital агенції Enforce. Спеціалізується на Google, Facebook, Instagram, TikTok and LinkedIn
Володимир Поддубний
Дмитро Деченко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: