Online-лекція: Ефективний перехід компаній в онлайн-режим. Покроковий план дій

  • Дата: 17/06/2020
  • Мова: російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Віртуальна зала STEFES

Вже багато років у міжнародному бізнес-просторі обговорюються плюси та мінуси дистанційної роботи команд та різноманітні підходи щодо забезпечення та оптимізації такого робочого процесу. А зараз і “коронакриза” спровокувала серйозні зміни в операційній роботі. Так, повний або частковий перехід на віддалений формат – цікава можливість для багатьох бізнесів.

EBA Management Development Centre спільно з Mindvalley запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Ефективний перехід компаній в онлайн-режим. Покроковий план дій.

Дана лекція запланована на 17 червня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Марія Єфімова, Head of Marketing Mindvalley Rus, Kuala Lumpur, Malaysia, ex-Managing Director Tribal Worldwide (AGAMA communications). 16 років досвіду в маркетинг індустрії. Керувала командами 100+ робітників, управляла міжнародними командами для IT&Marketing напрямків інтернаціональних компаній в Сінгапурі та Малайзії.

На Online-лекції спікер поділиться власним досвідом побудови та управлінням віддаленими командами, а також – до яких складнощів потрібно готуватися управлінцям і працівникам, як навчатися і пройти цей перехід максимально безболісно.

Основний партнер: Mindvalley

Партнер заходу: STEFES

Цільова аудиторія:

Керівники компаній, топ-менеджмент, директори з розвитку.

Питання для обговорення:

  • Постановка і трекінг цілей для команди.
  • Вибір каналів та інструментів для організації дистанційної роботи.
  • Побудова комунікацій.
  • Робота з моральним станом команди.
  • Труднощі управлінців.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Марія Єфімова
Head of Marketing Mindvalley Rus, Kuala Lumpur, Malaysia, ex-Managing Director Tribal Worldwide (AGAMA communications). 16 років досвіду в маркетинг індустрії. Керувала командами 100+ робітників, управляла міжнародними командами для IT&Marketing напрямків інтернаціональних компаній в Сінгапурі та Малайзії.
Марія Єфімова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: