fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Ефективний перехід компаній в онлайн-режим. Покроковий план дій

  • Дата: 17/06/2020
  • Мова: російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Віртуальна зала STEFES

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Ефективний перехід компаній в онлайн-режим. Покроковий план дій. Дата: 17 червня2020. Час: 11:00 12:30. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Віртуальна зала STEFES. Вже багато років у міжнародному бізнес-просторі обговорюються плюси та мінуси дистанційної роботи команд та різноманітні підходи щодо забезпечення та оптимізації такого робочого процесу. А зараз і коронакриза спровокувала серйозні зміни в операційній роботі. Так, повний або частковий перехід на віддалений формат – цікава можливість для багатьох бізнесів. EBA Management Development Centre спільно з Mindvalley запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Ефективний перехід компаній в онлайн-режим. Покроковий план дій. Дана лекція запланована на 17 червня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події. Спікер: Марія Єфімова, Head of Marketing Mindvalley Rus, Kuala Lumpur, Malaysia, ex-Managing Director Tribal Worldwide (AGAMA communications). 16 років досвіду в маркетинг індустрії. Керувала командами 100+ робітників, управляла міжнародними командами для IT&Marketing напрямків інтернаціональних компаній в Сінгапурі та Малайзії. На Online-лекції спікер поділиться власним досвідом побудови та управлінням віддаленими командами, а також – до яких складнощів потрібно готуватися управлінцям і працівникам, як навчатися і пройти цей перехід максимально безболісно. Основний партнер: Mindvalley Партнер заходу: STEFES Цільова аудиторія: Керівники компаній, топ-менеджмент, директори з розвитку. Питання для обговорення: Постановка і трекінг цілей для команди. Вибір каналів та інструментів для організації дистанційної роботи. Побудова комунікацій. Робота з моральним станом команди. Труднощі управлінців. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Марія Єфімова. Head of Marketing Mindvalley Rus, Kuala Lumpur, Malaysia, ex-Managing Director Tribal Worldwide (AGAMA communications). 16 років досвіду в маркетинг індустрії. Керувала командами 100+ робітників, управляла міжнародними командами для IT&Marketing напрямків інтернаціональних компаній в Сінгапурі та Малайзії.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Вже багато років у міжнародному бізнес-просторі обговорюються плюси та мінуси дистанційної роботи команд та різноманітні підходи щодо забезпечення та оптимізації такого робочого процесу. А зараз і “коронакриза” спровокувала серйозні зміни в операційній роботі. Так, повний або частковий перехід на віддалений формат – цікава можливість для багатьох бізнесів.

EBA Management Development Centre спільно з Mindvalley запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Ефективний перехід компаній в онлайн-режим. Покроковий план дій.

Дана лекція запланована на 17 червня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Марія Єфімова, Head of Marketing Mindvalley Rus, Kuala Lumpur, Malaysia, ex-Managing Director Tribal Worldwide (AGAMA communications). 16 років досвіду в маркетинг індустрії. Керувала командами 100+ робітників, управляла міжнародними командами для IT&Marketing напрямків інтернаціональних компаній в Сінгапурі та Малайзії.

На Online-лекції спікер поділиться власним досвідом побудови та управлінням віддаленими командами, а також – до яких складнощів потрібно готуватися управлінцям і працівникам, як навчатися і пройти цей перехід максимально безболісно.

Основний партнер: Mindvalley

Партнер заходу: STEFES

Цільова аудиторія:

Керівники компаній, топ-менеджмент, директори з розвитку.

Питання для обговорення:

  • Постановка і трекінг цілей для команди.
  • Вибір каналів та інструментів для організації дистанційної роботи.
  • Побудова комунікацій.
  • Робота з моральним станом команди.
  • Труднощі управлінців.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Марія Єфімова
Head of Marketing Mindvalley Rus, Kuala Lumpur, Malaysia, ex-Managing Director Tribal Worldwide (AGAMA communications). 16 років досвіду в маркетинг індустрії. Керувала командами 100+ робітників, управляла міжнародними командами для IT&Marketing напрямків інтернаціональних компаній в Сінгапурі та Малайзії.
Марія Єфімова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: