fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Ефективні зустрічі “один на один”

  • Дата: 21/10/2021 (ЧТ)
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Ефективні зустрічі “один на один”. Дата: 21 жовтня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Сьогодні нескладно знайти інформацію про те, як менеджерам проводити зустрічі один на один з членами команди - цій темі присвячено досить багато книг і статей. У той же час книги не завжди дають повну картину і пояснюють, які практики дійсно працюють. У багатьох компаніях зустрічі 1:1 проводяться несистематично. В інших - перетворюються в статус-мітинги, на яких співробітники просто звітують про виконану роботу. Ці тенденції говорять про те, як багато потенціалу зустрічей один на один ще не розкрито. EBA Management Development Centre спільно з Grammarly запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Ефективні зустрічі один на один. Спікер: Дмитро Міндра, Engineering Manager в Grammarly, де очолює команду Core Language, яка надає інструментарій та платформу для компютерних лінгвістів і дослідників машинного навчання, до цього працював в Oracle, Opower, Unity Technologies, Microsoft, Lohika, Epam. Основний партнер: Grammarly. Цільова аудиторія: HR, керівники департаментів, тімлідери, менеджери середньої ланки. Питання для обговорення: Що таке зустрічі 1: 1. Переваги та цілі зустрічей 1: 1. Поради для успішного планування зустрічей у форматі 1: 1. Чого варто уникати на таких зустрічах. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Дмитро Міндра. Engineering Manager в Grammarly, де очолює команду Core Language, яка надає інструментарій та платформу для компютерних лінгвістів і дослідників машинного навчання, до цього працював в Oracle, Opower, Unity Technologies, Microsoft, Lohika, Epam. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067 406 65 40.

Сьогодні нескладно знайти інформацію про те, як менеджерам проводити зустрічі один на один з членами команди – цій темі присвячено досить багато книг і статей. У той же час книги не завжди дають повну картину і пояснюють, які практики дійсно працюють. У багатьох компаніях зустрічі 1:1 проводяться несистематично. В інших – перетворюються в статус-мітинги, на яких співробітники просто звітують про виконану роботу. Ці тенденції говорять про те, як багато потенціалу зустрічей один на один ще не розкрито.

EBA Management Development Centre спільно з Grammarly запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Ефективні зустрічі “один на один”.

Спікер: Дмитро Міндра, Engineering Manager в Grammarly, де очолює команду Core Language, яка надає інструментарій та платформу для комп’ютерних лінгвістів і дослідників машинного навчання, до цього працював в Oracle, Opower, Unity Technologies, Microsoft, Lohika, Epam.

Основний партнер: Grammarly.

Цільова аудиторія: HR, керівники департаментів, тімлідери, менеджери середньої ланки.

Питання для обговорення:

  • Що таке зустрічі 1: 1.
  • Переваги та цілі зустрічей 1: 1.
  • Поради для успішного планування зустрічей у форматі 1: 1.
  • Чого варто уникати на таких зустрічах.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Дмитро Міндра
Engineering Manager в Grammarly, де очолює команду Core Language, яка надає інструментарій та платформу для комп'ютерних лінгвістів і дослідників машинного навчання, до цього працював в Oracle, Opower, Unity Technologies, Microsoft, Lohika, Epam
Дмитро Міндра

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: