fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Ефективні канали залучення клієнтів. Як продавати в умовах воєнного часу

  • Дата: 06/12/2023 (СР)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Ефективні канали залучення клієнтів. Як продавати в умовах воєнного часу. Дата: 06 грудня2023. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Останні півтора року український бізнес пройшов через безліч викликів. Від повного падіння попиту по усіх нішах в перший місяць війни до стрімкого зростання деяких ніш, місяців дешевої реклами, поступового відновлення, що супроводжувалось обстрілами та блекаутами. Про слово «стабільність» усі вже давно забули, але будь-яка криза несе за собою можливості, головне лише — вчасно їх розпізнати. EBA Management Development Centre спільно з Elit-Web запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Ефективні канали залучення клієнтів. Як продавати в умовах воєнного часу. Спікерка: Єлизавета Куделя, head of content marketing Elit-Web. З нуля побудувала відділ маркетингу в 10+ людей, який приносив заявки навіть без реклами. Цільова аудиторія: фахівці з інтернет-маркетингу, маркетинг-менеджери, SMM-менеджери. Питання для обговорення: Які виклики заважають бізнесу розвиватись сьогодні. Які канали інтернет-маркетингу зараз дають найбільш рентабельних клієнтів. Як обрати робочі канали саме для вас і скласти їх в ефективну стратегію просування. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Єлизавета Куделя. Head of content marketing Elit-Web. З нуля побудувала відділ маркетингу в 10+ людей, який приносив заявки навіть без реклами. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Останні півтора року український бізнес пройшов через безліч викликів. Від повного падіння попиту по усіх нішах в перший місяць війни до стрімкого зростання деяких ніш, місяців дешевої реклами, поступового відновлення, що супроводжувалось обстрілами та блекаутами. Про слово «стабільність» усі вже давно забули, але будь-яка криза несе за собою можливості, головне лише — вчасно їх розпізнати.

EBA Management Development Centre спільно з Elit-Web запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Ефективні канали залучення клієнтів. Як продавати в умовах воєнного часу.

Спікерка: Єлизавета Куделя, head of content marketing Elit-Web. З нуля побудувала відділ маркетингу в 10+ людей, який приносив заявки навіть без реклами.

Цільова аудиторія: фахівці з інтернет-маркетингу, маркетинг-менеджери, SMM-менеджери.

Питання для обговорення:

  • Які виклики заважають бізнесу розвиватись сьогодні.
  • Які канали інтернет-маркетингу зараз дають найбільш рентабельних клієнтів.
  • Як обрати робочі канали саме для вас і скласти їх в ефективну стратегію просування.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Єлизавета Куделя
Head of content marketing Elit-Web. З нуля побудувала відділ маркетингу в 10+ людей, який приносив заявки навіть без реклами
Єлизавета Куделя

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: