fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Ефективне читання як засіб саморозвитку

Особиста ефективність
 • Дата: 25/11/2021 (ЧТ)
 • Мова: українська/російська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Ефективне читання як засіб саморозвитку. Дата: 25 листопада2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Чи знайомий Вам стан, коли Ви: Постійно втрачаєте увагу, важко на чомусь зосередитись; Повільно читаєте книгу, перечитуєте абзаци та розділи, напружуєтеся і просто відкладаєте книгу; Маєте відчуття, що багато втрачаєте в житті за браком часу на саморозвиток; Забуваєте, що читали тиждень тому. Щоб опрацювати фрагмент інформації нам потрібна увага. Однак, коли ми швидко перемикаємо увагу на щось інше, її в нас залишається все менше. Це може призвести до інформаційного перенавантаження та виснаження. Увага та здатність до концентрації – рушійна сила навчання, праці та саморозвитку. EBA Management Development Centre спільно з Юрієм Копанчук запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Ефективне читання як засіб саморозвитку. Спікер: Юрій Копанчук, Учасник в ТВ-шоу “Дивовижні люди”, як людина з унікальною просторовою пам’яттю. Автор онлайн-марафонів з ефективного читання: “Читай-Впроваджуй”, з розвитку пам’яті “Пам’ятати - Легко” та онлайн-курсу “Тотальна концентрація”, бізнес-тренер в галузі навчання, розвитку пам’яті та уваги. Цільова аудиторія: Менеджери різного рівня, керівники проектів, рядові співробітники і всі, кого цікавить тема особистої і командної ефективності. Питання для обговорення: Причини повільного читання. Підготовка до читання. Керування та дисципліна в читанні. Запам’ятовування прочитаного. Книга як універсальний інструмент для саморозвитку. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Юрій Копанчук. Учасник в ТВ-шоу “Дивовижні люди”, як людина з унікальною просторовою пам’яттю. Автор онлайн-марафонів з ефективного читання: “Читай-Впроваджуй”, з розвитку пам’яті “Пам’ятати - Легко” та онлайн-курсу “Тотальна концентрація”, бізнес-тренер в галузі навчання, розвитку пам’яті та уваги.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Чи знайомий Вам стан, коли Ви:

 • Постійно втрачаєте увагу, важко на чомусь зосередитись;
 • Повільно читаєте книгу, перечитуєте абзаци та розділи, напружуєтеся і просто відкладаєте книгу;
 • Маєте відчуття, що багато втрачаєте в житті за браком часу на саморозвиток;
 • Забуваєте, що читали тиждень тому.

Щоб опрацювати фрагмент інформації нам потрібна увага. Однак, коли ми швидко перемикаємо увагу на щось інше, її в нас залишається все менше. Це може призвести до інформаційного перенавантаження та виснаження.

Увага та здатність до концентрації – рушійна сила навчання, праці та саморозвитку.

EBA Management Development Centre спільно з Юрієм Копанчук запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Ефективне читання як засіб саморозвитку.

Спікер: Юрій Копанчук, Учасник в ТВ-шоу “Дивовижні люди”, як людина з унікальною просторовою пам’яттю. Автор онлайн-марафонів з ефективного читання: “Читай-Впроваджуй”, з розвитку пам’яті “Пам’ятати – Легко” та онлайн-курсу “Тотальна концентрація”, бізнес-тренер в галузі навчання, розвитку пам’яті та уваги.

Цільова аудиторія: Менеджери різного рівня, керівники проектів, рядові співробітники і всі, кого цікавить тема особистої і командної ефективності.

Питання для обговорення:

 • Причини повільного читання.
 • Підготовка до читання.
 • Керування та дисципліна в читанні.
 • Запам’ятовування прочитаного.
 • Книга як універсальний інструмент для саморозвитку.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Юрій Копанчук
Учасник в ТВ-шоу “Дивовижні люди”, як людина з унікальною просторовою пам’яттю. Автор онлайн-марафонів з ефективного читання: “Читай-Впроваджуй”, з розвитку пам’яті “Пам’ятати - Легко” та онлайн-курсу “Тотальна концентрація”, бізнес-тренер в галузі навчання, розвитку пам’яті та уваги.
Юрій Копанчук

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: