fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Резонанс, система взаємостосунків в команді (організації) і практики організаційного коучингу

  • Дата: 23/07/2024 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Резонанс, система взаємостосунків в команді (організації) і практики організаційного коучингу. Дата: 23 липня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. У квітні 1831 року Бротонський підвісний міст через ріку Ірвелл в Англії зруйнувався, коли по ньому йшов військовий загін. Частота кроків воїнів, що крокували в ногу, збіглася з частотою власних коливань мосту, через що їх амплітуда стрімко зросла, ланцюги обірвалися, і міст завалився в ріку. Саме цей випадок, у результаті якого два десятки людей було травмовано, сприяв прийняттю в британській армії правила іти не в ногу під час проходження військами мостів. Явище резонансу зустрічається в механіці, електроніці, оптиці, акустиці, астрофізиці, будівельній механіці, соціальних системах… і не завжди носить руйнівний характер. То ж коли, у разі необхідності налагодити, покращити систему взаємостосунків у команді, підрозділі, організації резонанс буде в плюс, і як менеджер може посилювати цей ефект? А коли правило «іти не в ногу» буде запорукою виживання? EBA Management Development Centre спільно з Вікторією Мришук запрошують вас до участі в Online-лекції: Резонанс, система взаємостосунків в команді (організації) і практики організаційного коучингу. Спікерка: Вікторія Мришук, співдизайнерка взаємодії, організаційна коучиня, менторка, фасилітаторка трансформаційних сесій, ведуча бізнес-ігор Злітай, Всесвіт своїх, Стейкхолдери. Партнерка проєкту Mental Health and Emotional Well-being for Business, співзасновниця проєкту «Школа державного управління» (2015-2020). Питання для обговорення: Три неБажані сценарії взаємодії (команди і коуча, менеджера і команди), які перешкоджатимуть досягненню спільних цілей: як виявити і реагувати? Три здібності організаційного коуча, які стануть в нагоді менеджеру для підрощування функціональної зрілості своєї команди. Також протестите модель «Падати вгору», яку потім ви зможете самостійно використовувати у роботі зі своїми командами як систему координат для орієнтування та прийняття резонансних рішень. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Вікторія Мришук. Cпівдизайнерка взаємодії, організаційна коучиня, менторка, фасилітаторка трансформаційних сесій, ведуча бізнес-ігор Злітай, Всесвіт своїх, Стейкхолдери. Партнерка проєкту Mental Health and Emotional Well-being for Business, співзасновниця проєкту «Школа державного управління» (2015-2020).. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 27 41.

У квітні 1831 року Бротонський підвісний міст через ріку Ірвелл в Англії зруйнувався, коли по ньому йшов військовий загін. Частота кроків воїнів, що крокували в ногу, збіглася з частотою власних коливань мосту, через що їх амплітуда стрімко зросла, ланцюги обірвалися, і міст завалився в ріку. Саме цей випадок, у результаті якого два десятки людей було травмовано, сприяв прийняттю в британській армії правила “іти не в ногу” під час проходження військами мостів.

Явище резонансу зустрічається в механіці, електроніці, оптиці, акустиці, астрофізиці, будівельній механіці, соціальних системах… і не завжди носить руйнівний характер.

То ж коли, у разі необхідності налагодити, покращити систему взаємостосунків у команді, підрозділі, організації резонанс буде в плюс, і як менеджер може посилювати цей ефект?

А коли правило «іти не в ногу» буде запорукою виживання?

EBA Management Development Centre спільно з Вікторією Мришук запрошують вас до участі в Online-лекції: Резонанс, система взаємостосунків в команді (організації) і практики організаційного коучингу.

Спікерка: Вікторія Мришук, співдизайнерка взаємодії, організаційна коучиня, менторка, фасилітаторка трансформаційних сесій, ведуча бізнес-ігор Злітай, Всесвіт своїх, Стейкхолдери. Партнерка проєкту Mental Health and Emotional Well-being for Business, співзасновниця проєкту «Школа державного управління» (2015-2020).

Питання для обговорення:

  • Три неБажані сценарії взаємодії (команди і коуча, менеджера і команди), які перешкоджатимуть досягненню спільних цілей: як виявити і реагувати?
  • Три здібності організаційного коуча, які стануть в нагоді менеджеру для підрощування функціональної зрілості своєї команди.
  • Також протестите модель «Падати вгору», яку потім ви зможете самостійно використовувати у роботі зі своїми командами як систему координат для орієнтування та прийняття резонансних рішень.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Вікторія Мришук
Cпівдизайнерка взаємодії, організаційна коучиня, менторка, фасилітаторка трансформаційних сесій, ведуча бізнес-ігор Злітай, Всесвіт своїх, Стейкхолдери. Партнерка проєкту Mental Health and Emotional Well-being for Business, співзасновниця проєкту «Школа державного управління» (2015-2020).
Вікторія Мришук

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

Зв'язатись
067 218 27 41

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: