fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Ефективна робота з медіа: тренди, запити, помилки

 • Дата: 30/07/2024 (ВТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Ефективна робота з медіа: тренди, запити, помилки. Дата: 30 липня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. EBA Management Development Centre спільно з Уляною Колодій запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Ефективна робота з медіа: тренди, запити, помилки. Спікерка: Уляна Колодій, засновниця комунікаційної агенції UK comms, професійної спільноти UK comms club. Тренерка з комунікацій, 7 років у журналістиці, 10 років у комунікаціях та PR. Працювала на національних телеканалах, Офісі Президента, приватному та громадсьому секторі. Head of PR логістичної компанії, консультантка з комунікацій в одному з проєктів Мінекономіки, членкиня Експертної ради з комунікацій безбарʼєрності при МКІП. Питання для обговорення: Чим живуть медіа після повномасштабного вторгнення і навіщо нам це знати? Принципи успішного пітчу. Табу при роботі з медіа. Міжнародні, національні, регіональні медіа: особливості взаємодії. Інфоприводи та формати - коли, кому і що пропонувати. Гроші не на вітер - коли і скільки платити варто. Соцмережі VS медіа. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Уляна Колодій. Засновниця комунікаційної агенції UK comms, професійної спільноти UK comms club. Тренерка з комунікацій. 7 років у журналістиці, 10 років у комунікаціях та PR. Працювала на національних телеканалах, Офісі Президента , приватному та громадсьому секторі. Head of PR логістичної компанії, консультантка з комунікацій в одному з проєктів Мінекономіки, членкиня. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 27 41.

EBA Management Development Centre спільно з Уляною Колодій запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Ефективна робота з медіа: тренди, запити, помилки.

Спікерка: Уляна Колодій, засновниця комунікаційної агенції UK comms, професійної спільноти UK comms club. Тренерка з комунікацій, 7 років у журналістиці, 10 років у комунікаціях та PR. Працювала на національних телеканалах, Офісі Президента, приватному та громадсьому секторі. Head of PR логістичної компанії, консультантка з комунікацій в одному з проєктів Мінекономіки, членкиня Експертної ради з комунікацій безбарʼєрності при МКІП.

Питання для обговорення:

 • Чим живуть медіа після повномасштабного вторгнення і навіщо нам це знати?
 • Принципи успішного пітчу.
 • Табу при роботі з медіа.
 • Міжнародні, національні, регіональні медіа: особливості взаємодії.
 • Інфоприводи та формати – коли, кому і що пропонувати.
 • Гроші не на вітер – коли і скільки платити варто.
 • Соцмережі VS медіа.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Уляна Колодій
Засновниця комунікаційної агенції UK comms, професійної спільноти UK comms club. Тренерка з комунікацій. 7 років у журналістиці, 10 років у комунікаціях та PR. Працювала на національних телеканалах, Офісі Президента , приватному та громадсьому секторі. Head of PR логістичної компанії, консультантка з комунікацій в одному з проєктів Мінекономіки, членкиня
Уляна Колодій

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

Зв'язатись
067 218 27 41

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: