fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Дизайн впевнених пітч-презентацій

  • Дата: 17/10/2024 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Дизайн впевнених пітч-презентацій. Дата: 17 жовтня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Пітчинг — це бізнес-план, який має донести головне інвесторам (або керівництву). Пітч-презентація — це інструмент, що дозволяє влучити в серденько. Процес пітчингу — складний, але захопливий. Коли ви впевнені у своєму інструменті, то вашу ідею запам’ятають, ваша розповідь переконає, а ваша експертність не підлягатиме сумнівам. Команда EBA Management Development Centre спільно з EdEra запрошують вас взяти участь в Онлайн-лекції: Дизайн впевнених пітч-презентацій. Спікер: Олексій Ільченко, Головний дизайнер студії онлайн-освіти EdEra. Product Owner та генератор ідей продуктів. Має великий досвід створення комерційних брендів, експерт з роботи над освітніми продуктами. Працював з UN, UNICEF, USAID, OSCE, НАБУ, МОН, Google, Siemens, Viber, Volkswagen та іншими. Питання для обговорення: Дизайн та трохи вийдемо за межі форми, адже дизайн — це не лише макет. Командна робота над пітч-презентаціями та ролі учасників у цьому процесі. Сторітелінг для презентації. «Базові слони», на яких тримається дизайн пітч-презентацій. Як робота над пітч-презентацією допомагає не тільки краще сформувати ідею продукту, а й переосмислити та згенерувати нову й поліпшену. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Олексій Ільченко. Головний дизайнер студії онлайн-освіти EdEra. Product Owner та генератор ідей продуктів. Має великий досвід створення комерційних брендів, експерт з роботи над освітніми продуктами. Працював з UN, UNICEF, USAID, OSCE, НАБУ, МОН, Google, Siemens, Viber, Volkswagen та іншими.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Юлія Гришко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Пітчинг — це бізнес-план, який має донести головне інвесторам (або керівництву). Пітч-презентація — це інструмент, що дозволяє влучити в серденько. Процес пітчингу — складний, але захопливий. Коли ви впевнені у своєму інструменті, то вашу ідею запам’ятають, ваша розповідь переконає, а ваша експертність не підлягатиме сумнівам.

Команда EBA Management Development Centre спільно з EdEra запрошують вас взяти участь в Онлайн-лекції: Дизайн впевнених пітч-презентацій.

Спікер: Олексій Ільченко, Головний дизайнер студії онлайн-освіти EdEra. Product Owner та генератор ідей продуктів. Має великий досвід створення комерційних брендів, експерт з роботи над освітніми продуктами. Працював з UN, UNICEF, USAID, OSCE, НАБУ, МОН, Google, Siemens, Viber, Volkswagen та іншими.

Питання для обговорення:

  • Дизайн та трохи вийдемо за межі форми, адже дизайн — це не лише макет.
  • Командна робота над пітч-презентаціями та ролі учасників у цьому процесі.
  • Сторітелінг для презентації.
  • «Базові слони», на яких тримається дизайн пітч-презентацій.
  • Як робота над пітч-презентацією допомагає не тільки краще сформувати ідею продукту, а й переосмислити та згенерувати нову й поліпшену.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Олексій Ільченко
Головний дизайнер студії онлайн-освіти EdEra. Product Owner та генератор ідей продуктів. Має великий досвід створення комерційних брендів, експерт з роботи над освітніми продуктами. Працював з UN, UNICEF, USAID, OSCE, НАБУ, МОН, Google, Siemens, Viber, Volkswagen та іншими.
Олексій Ільченко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Гришко

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: