fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Diversity, Equity, Inclusion and Belonging (DEIB) у бізнес середовищі через впровадження принципів WEPs

Тренди та інновації
  • Дата: 27/02/2024 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Diversity, Equity, Inclusion and Belonging (DEIB) у бізнес середовищі через впровадження принципів WEPs. Дата: 27 лютого2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. EBA Management Development Centre спільно з Іриною Титарчук запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Diversity, Equity, Inclusion and Belonging (DEIB) у бізнес середовищі через впровадження принципів WEPs. Дана online-лекція включає ознайомлення з Принципами розширення прав і можливостей жінок (WEPs) та підходами до реалізації гендерної рівності в діяльності підприємств. Спікерка: Ірина Титарчук, Національна консультантка ООН Жінки з підтримки партнерів приватного сектору для імплементації ініціатив з економічного уповноваження жінок. Має 5 років практичного досвіду з консультування бізнесу по впровадженню гендерного підходу у діяльність та підтримці жіночого підприємництва через платформу Women IN. Кандидатка економічних наук, доцентка кафедри звʼязків з громадськістю Національного університету «Києво-Могилянська академія», керівниця проєктів з навчання та економічного уповноваження жінок. Питання для обговорення: Що таке WEPs і DEIB та навіщо це бізнесу?  Чому важливо знати про гендерний розрив в оплаті праці і яка роль бізнесу в його подоланні? Як спланувати стратегічні плани діяльності з врахуванням гендерного підходу та WEPs? Як використовувати аналітику в розрізі гендеру і чому вона важлива для бізнесу?  Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Ірина Титарчук. Національна консультантка ООН Жінки з підтримки партнерів приватного сектору для імплементації ініціатив з економічного уповноваження жінок. Має 5 років практичного досвіду з консультування бізнесу по впровадженню гендерного підходу у діяльність та підтримці жіночого підприємництва через платформу Women IN. Кандидатка економічних наук, доцентка кафедри звʼязків з громадськістю Національного університету «Києво-Могилянська академія», керівниця проєктів з навчання та економічного уповноваження жінок.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Ващенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

EBA Management Development Centre спільно з Іриною Титарчук запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Diversity, Equity, Inclusion and Belonging (DEIB) у бізнес середовищі через впровадження принципів WEPs.

Дана online-лекція включає ознайомлення з Принципами розширення прав і можливостей жінок (WEPs) та підходами до реалізації гендерної рівності в діяльності підприємств.

Спікерка: Ірина Титарчук, Національна консультантка ООН Жінки з підтримки партнерів приватного сектору для імплементації ініціатив з економічного уповноваження жінок. Має 5 років практичного досвіду з консультування бізнесу по впровадженню гендерного підходу у діяльність та підтримці жіночого підприємництва через платформу Women IN. Кандидатка економічних наук, доцентка кафедри звʼязків з громадськістю Національного університету «Києво-Могилянська академія», керівниця проєктів з навчання та економічного уповноваження жінок.

Питання для обговорення:

  • Що таке WEPs і DEIB та навіщо це бізнесу? 
  • Чому важливо знати про гендерний розрив в оплаті праці і яка роль бізнесу в його подоланні?
  • Як спланувати стратегічні плани діяльності з врахуванням гендерного підходу та WEPs?
  • Як використовувати аналітику в розрізі гендеру і чому вона важлива для бізнесу? 

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ірина Титарчук
Національна консультантка ООН Жінки з підтримки партнерів приватного сектору для імплементації ініціатив з економічного уповноваження жінок. Має 5 років практичного досвіду з консультування бізнесу по впровадженню гендерного підходу у діяльність та підтримці жіночого підприємництва через платформу Women IN. Кандидатка економічних наук, доцентка кафедри звʼязків з громадськістю Національного університету «Києво-Могилянська академія», керівниця проєктів з навчання та економічного уповноваження жінок.
Ірина Титарчук

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: