fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Ділові переговори в управлінні проєктами за участю PMО

Комунікація Особиста ефективність Проектний менеджмент Управління людьми
  • Дата: 25/06/2024 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Ділові переговори в управлінні проєктами за участю PMО. Дата: 25 червня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. У кожній галузі, підприємстві та проєкті стикаються із унікальними проблемами, що змушує членів команди адаптувати свої підходи для ефективного управління проєктами та постачання результатів. Успішна комунікація між всіма учасниками переговорного процесу в довготривалих проєктах за участю projeсt management officer є  запорукою вдалого стабільного розвитку бізнесу.  EBA Management Development Centre спільно з Тетяною Дубовик запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Ділові переговори в управлінні проєктами за участю PMО. Спікерка:  Тетяна Дубовик,  докт. економ. наук, професорка (Державний торговельно-економічний університет), викладачка програм МВА, тренер з публічного виступу для працівників Верховної Ради України, експерт з ділових переговорів в міжнародній компанії. Авторка навчальних програм та численних публікацій різноманітної тематики: ділові переговори, зв’язки з громадськістю, маркетингові комунікації, електронна торгівля, регіональний розвиток, мотивація в навчанні.  Питання для обговорення:  Які існують інструменти для управління проєктами за участю projeсt management officer. Яка візія РМО в переговорному процесі під час управління проєктами. Як ефективно вибудувати переговорний процес під час управління проєктами. Виграшні стратегії і рекомендації. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Тетяна Дубовик. Докт. економ. наук, професорка (Державний торговельно-економічний університет), викладачка програм МВА, тренер з публічного виступу для працівників Верховної Ради України, експерт з ділових переговорів в міжнародній компанії. Авторка навчальних програм та численних публікацій різноманітної тематики: ділові переговори, зв’язки з громадськістю, маркетингові комунікації, електронна торгівля, регіональний розвиток, мотивація в навчанні.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 066 57 099 87.

У кожній галузі, підприємстві та проєкті стикаються із унікальними проблемами, що змушує членів команди адаптувати свої підходи для ефективного управління проєктами та постачання результатів. Успішна комунікація між всіма учасниками переговорного процесу в довготривалих проєктах за участю projeсt management officer є  запорукою вдалого стабільного розвитку бізнесу. 

EBA Management Development Centre спільно з Тетяною Дубовик запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Ділові переговори в управлінні проєктами за участю PMО.

Спікерка:  Тетяна Дубовик,  докт. економ. наук, професорка (Державний торговельно-економічний університет), викладачка програм МВА, тренер з публічного виступу для працівників Верховної Ради України, експерт з ділових переговорів в міжнародній компанії. Авторка навчальних програм та численних публікацій різноманітної тематики: ділові переговори, звязки з громадськістю, маркетингові комунікації, електронна торгівля, регіональний розвиток, мотивація в навчанні. 

Питаннядляобговорення: 

  • Які існують інструменти для управління проєктами за участю projeсt management officer.
  • Яка візія РМО в переговорному процесі під час управління проєктами.
  • Як ефективно вибудувати переговорний процес під час управління проєктами.
  • Виграшні стратегії і рекомендації.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Тетяна Дубовик
Докт. економ. наук, професорка (Державний торговельно-економічний університет), викладачка програм МВА, тренер з публічного виступу для працівників Верховної Ради України, експерт з ділових переговорів в міжнародній компанії. Авторка навчальних програм та численних публікацій різноманітної тематики: ділові переговори, зв’язки з громадськістю, маркетингові комунікації, електронна торгівля, регіональний розвиток, мотивація в навчанні.
Тетяна Дубовик

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
066 57 099 87

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: