fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Чому ланцюг постачання не еквівалент логістиці. Або що ми не знаємо про Управління ланцюгом постачання?

Логістика Підприємництво
  • Дата: 11/07/2024 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Чому ланцюг постачання не еквівалент логістиці. Або що ми не знаємо про Управління ланцюгом постачання?. Дата: 11 липня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. В сучасному світі конкурують не рекламними акціями, а ланцюгами постачання. Хто зможе швидше і якісніше організувати постачання, взаємодію з постачальниками і задовільнити потреби клієнтів з найменшими витратами, той виграє конкуренцію. Тема Управління ланцюгом постачання зараз дуже популярна. Але мало хто може пояснити, що це таке. А ще менше людей можуть пояснити, чим ланцюг постачання відрізняється від логістики. EBA Management Development Centre спільно з Мариною Треповою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Чому ланцюг постачання не еквівалент логістиці. Або що ми не знаємо про управління ланцюгом постачання? Протягом online-лекції поговоримо наскільки це важливо в сучасній економіці – працювати всім разом над покращенням ланцюга постачання, а також розберемо кейси, познайомимось з теорією та відповімо на питання. Цільова аудиторія: Всі, хто залучені в ланцюг постачання. Закупівельники, логісти, працівники складу, планувальники, представники відділу фінансів, продажів, дистрибуції та маркетингу. Спікерка: Марина Трепова, Співзасновниця і виконавча директорка компанії IPSM Procurement & Supply Chain Professional, Академічний керівник програми CIPS (Chartered Institute of Procurement & Supply Chain) в Україні. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Марина Трепова. Співзасновниця і директорка компанії IPSM. Академічний керівник програми CIPS (Chartered Institute of Procurement & Supply Chain) в Україні. Професійна закупівельниця з 15+ років досвіду роботи. Розробляла і втілювала категорійний менеджмент у найрізноманітніших категоріях.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 066 57 099 87.

В сучасному світі конкурують не рекламними акціями, а ланцюгами постачання. Хто зможе швидше і якісніше організувати постачання, взаємодію з постачальниками і задовільнити потреби клієнтів з найменшими витратами, той виграє конкуренцію.

Тема Управління ланцюгом постачання зараз дуже популярна. Але мало хто може пояснити, що це таке. А ще менше людей можуть пояснити, чим ланцюг постачання відрізняється від логістики.

EBA Management Development Centre спільно з Мариною Треповою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Чому ланцюг постачання не еквівалент логістиці. Або що ми не знаємо про управління ланцюгом постачання?

Протягом online-лекції поговоримо наскільки це важливо в сучасній економіці – працювати всім разом над покращенням ланцюга постачання, а також розберемо кейси, познайомимось з теорією та відповімо на питання.

Цільова аудиторія: Всі, хто залучені в ланцюг постачання. Закупівельники, логісти, працівники складу, планувальники, представники відділу фінансів, продажів, дистрибуції та маркетингу.

Спікерка: Марина Трепова, Співзасновниця і виконавча директорка компанії IPSM Procurement & Supply Chain Professional, Академічний керівник програми CIPS (Chartered Institute of Procurement & Supply Chain) в Україні.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Марина Трепова
Співзасновниця і директорка компанії IPSM. Академічний керівник програми CIPS (Chartered Institute of Procurement & Supply Chain) в Україні. Професійна закупівельниця з 15+ років досвіду роботи. Розробляла і втілювала категорійний менеджмент у найрізноманітніших категоріях.
Марина Трепова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
066 57 099 87

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: