fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Чому будь-яка робота це «офісний покер» і як змінювати його правила?

  • Дата: 09/11/2021
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Чому будь-яка робота це «офісний покер» і як змінювати його правила?. Дата: 09 листопада2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Під час online-лекції ми поговоримо про типи корпоративних культур в українських компаніях та як менеджмент може міняти ці культури на користь кращих виконавців. EBA Management Development Centre спільно з  Леонідом Зябревим запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Чому будь-яка робота це «офісний покер» і як змінювати його правила? Спікер: Леонід Зябрев, керівник PR-підрозділу Ощадбанку, старший викладач Києво-Могилянської академії протягом 12 років, автор книги «Самовчитель гри в офісний покер, або як вигравати у грі під назвою «робота».  Цільова аудиторія: усі кому цікаво, як здійснювати зміни корпоративних культур. Питання для обговорення: Чи є будь-яка робота грою? Якщо так, хто виграє у цій грі? Чому корпоративна культура є збіркою правил гри під назвою «робота»? Як менеджмент може змінювати ці правила для того, щоб посилювати лояльність ключових співробітників? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Леонід Зябрев. Керівник PR-підрозділу Ощадбанку, старший викладач Києво-Могилянської академії протягом 12 років, автор книги «Самовчитель гри в офісний покер, або як вигравати у грі під назвою «робота». Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Під час online-лекції ми поговоримо про типи корпоративних культур в українських компаніях та як менеджмент може міняти ці культури на користь кращих виконавців.

EBA Management Development Centre спільно з  Леонідом Зябревим запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Чому будь-яка робота це «офісний покер» і як змінювати його правила?

Спікер: Леонід Зябрев, керівник PR-підрозділу Ощадбанку, старший викладач Києво-Могилянської академії протягом 12 років, автор книги «Самовчитель гри в офісний покер, або як вигравати у грі під назвою «робота». 

Цільова аудиторія: усі кому цікаво, як здійснювати зміни корпоративних культур.

Питання для обговорення:

  • Чи є будь-яка робота грою? Якщо так, хто виграє у цій грі?
  • Чому корпоративна культура є збіркою правил гри під назвою «робота»?
  • Як менеджмент може змінювати ці правила для того, щоб посилювати лояльність ключових співробітників?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Леонід Зябрев
Керівник PR-підрозділу Ощадбанку, старший викладач Києво-Могилянської академії протягом 12 років, автор книги «Самовчитель гри в офісний покер, або як вигравати у грі під назвою «робота»
Леонід Зябрев

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: