fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Change Management

 • Дата: 20/07/2021
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Change Management. Дата: 20 липня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Згідно з опитуванням EY (express-survey, Q4 2019) 45% українських компаній вважають опір персоналу однієї з головних складнощів імплементації організаційних змін. Однак ви можете передбачити те, як люди будуть реагувати на зміни і зробити ті дії, які позитивно їх залучать. Онлайн-лекція буде корисна якщо організаційні зміни процесів, систем, технологій, культури або workplace викликають у вас або ваших колег наростаючу тривогу. EBA Management Development Centre спільно з ACMP запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Change Management. Після відвідування online-лекції учасники отримають: Чіткий framework для розуміння процесу змін незалежно від специфіки діяльності організації. Розуміння емоційного впливу змін на продуктивність співробітників і методів ефективного управління даним процесом. Інструменти діагностики причин опору конкретних людей і організаційної готовності до змін. Знання, як створюються успішні зміни на індивідуальному, командному та організаційному рівнях. Здатність мінімізувати страждання, розгубленість, невпевненість і стрес. Спікерки: Ірина Чернишова, Certified Change Management Professional, СЕО СhangeImpulse, Голова Правління АСМР Ukraine; експерт, консультант, бізнес-тренер в області управління організаційними змінами з 14-річним стажем; член міжнародної Асоціації професіоналів в управлінні змінами (ACMP, USA). Аліна Ткаченко, Член ACMP Ukraine. Основний партнер: ACMP. Цільова аудиторія: топ-менеджмент і керівники середньої ланки, які змінюють процеси, системи, технології, культуру і workplace. Питання для обговорення: Що таке Change management (CM). Психологічні основи динамічної адаптації людей і звязок цього процесу з продуктивністю роботи людини під час змін. СМ як framework для успішного впровадження змін на організаційному рівні. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Ірина Чернишова. Certified Change Management Professional, СЕО СhangeImpulse, Голова Правління АСМР Ukraine; експерт, консультант, бізнес-тренер в області управління організаційними змінами з 14-річним стажем; член міжнародної Асоціації професіоналів в управлінні змінами (ACMP, USA). Аліна Ткаченко. PHC Lead, Roche Ukraine. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Згідно з опитуванням EY (express-survey, Q4 2019) 45% українських компаній вважають опір персоналу однієї з головних складнощів імплементації організаційних змін. Однак ви можете передбачити те, як люди будуть реагувати на зміни і зробити ті дії, які позитивно їх залучать. Онлайн-лекція буде корисна якщо організаційні зміни процесів, систем, технологій, культури або workplace викликають у вас або ваших колег наростаючу тривогу.

EBA Management Development Centre спільно з ACMP запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Change Management.

Після відвідування online-лекції учасники отримають:

 1. Чіткий framework для розуміння процесу змін незалежно від специфіки діяльності організації.
 2. Розуміння емоційного впливу змін на продуктивність співробітників і методів ефективного управління даним процесом.
 3. Інструменти діагностики причин опору конкретних людей і організаційної готовності до змін.
 4. Знання, як створюються успішні зміни на індивідуальному, командному та організаційному рівнях.
 5. Здатність мінімізувати страждання, розгубленість, невпевненість і стрес.

Спікерки:

 • Ірина Чернишова, Certified Change Management Professional, СЕО “СhangeImpulse”, Голова Правління АСМР Ukraine; експерт, консультант, бізнес-тренер в області управління організаційними змінами з 14-річним стажем; член міжнародної Асоціації професіоналів в управлінні змінами (ACMP, USA).
 • Аліна Ткаченко, Член ACMP Ukraine.

Основний партнер: ACMP.

Цільова аудиторія: топ-менеджмент і керівники середньої ланки, які змінюють процеси, системи, технології, культуру і workplace.

Питання для обговорення:

 • Що таке Change management (CM).
 • Психологічні основи динамічної адаптації людей і зв’язок цього процесу з продуктивністю роботи людини під час змін.
 • СМ як framework для успішного впровадження змін на організаційному рівні.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Ірина Чернишова
Certified Change Management Professional, СЕО "СhangeImpulse", Голова Правління АСМР Ukraine; експерт, консультант, бізнес-тренер в області управління організаційними змінами з 14-річним стажем; член міжнародної Асоціації професіоналів в управлінні змінами (ACMP, USA)
Аліна Ткаченко
PHC Lead, Roche Ukraine
Ірина Чернишова
Аліна Ткаченко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: