fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Бізнес-партнерства: як їх сформувати

 • Дата: 28/11/2023 (ВТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Бізнес-партнерства: як їх сформувати. Дата: 28 листопада2023. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. EBA Management Development Centre спільно з Incluz8 запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Бізнес-партнерства: як їх сформувати. Спікер: Ігор Ільчишeн, співвласник компанії Incluz8,  експерт з 18-річним досвідом у сфері інвестицій та нерухомості. Засновник «AMA FAMILY RESORT» — готельного комплексу в Буковелі та ювелірного бренду «Кіmberli». Власник єдиного в Україні бару-шоуруму преміальних ювелірних виробів. Питання для обговорення: Партнерські відносини, як важливий фактор успіху бізнесу. Як обрати партнера, чи важливо, щоб поділялися спільні цінності. На яких складових тримається партнерство (Фінанси, досвід, знання). Ролі та зони відповідальності в бізнес-партнерстві. Довіра і кризові моменти в бізнес-партнерстві. Види партнерства. Як знаходити партнерів під кардинально різні сегменти бізнесу. Як мій досвід бізнес-клубу сприяє підтримці бізнес-звязків. Пошук і вибір партнерів: Секрети того, як знайти і вибрати правильних партнерів, які допоможуть бізнесу масштабуватися Практичний кейс створення та розвитку партнерських відносин у ваших бізнесах. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

EBA Management Development Centre спільно з Incluz8 запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Бізнес-партнерства: як їх сформувати.

Спікер: Ігор Ільчишeн, співвласник компанії Incluz8,  експерт з 18-річним досвідом у сфері інвестицій та нерухомості. Засновник «AMA FAMILY RESORT» — готельного комплексу в Буковелі та ювелірного бренду «Кіmberli». Власник єдиного в Україні бару-шоуруму преміальних ювелірних виробів.

Питання для обговорення:

 • Партнерські відносини, як важливий фактор успіху бізнесу. Як обрати партнера, чи важливо, щоб поділялися спільні цінності.
 • На яких складових тримається партнерство (Фінанси, досвід, знання).
 • Ролі та зони відповідальності в бізнес-партнерстві.
 • Довіра і кризові моменти в бізнес-партнерстві.
 • Види партнерства.
 • Як знаходити партнерів під кардинально різні сегменти бізнесу.
 • Як мій досвід бізнес-клубу сприяє підтримці бізнес-зв’язків.
 • Пошук і вибір партнерів: Секрети того, як знайти і вибрати правильних партнерів, які допоможуть бізнесу масштабуватися
 • Практичний кейс створення та розвитку партнерських відносин у ваших бізнесах.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: