fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Бізнес-модель компанії і способи її перегляду

  • Дата: 01/10/2024 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Бізнес-модель компанії і способи її перегляду. Дата: 01 жовтня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. В сучасних умовах невизначеності і мінливості навколишнього середовища компаніям доводиться частіше переглядати бізнес-модель. Ми розглянемо 2 способи перегляду бізнес-моделі і застосуємо їх на конкретних прикладах і кейсах. EBA Management Development Centre спільно з Ганною Григораш запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Бізнес-модель компанії і способи її перегляду. Спікер: Ганна Григораш, тренер-консультант Академії бізнесу EY, FCCA, PMP. Менеджер Академії бізнесу EY, працює в київському офісі EY з 2010 р. Спеціалізується на темах бізнес-моделювання та підвищення операційної ефективності. Має досвід фінансового директора, консультанта з оцінки інвестиційних проектів, оцінки вартості бізнесу. Питання для обговорення: Бізнес-модель компанії та її оточення: складові елементи і приклади (на основі методології О. Остервальдера та Іва Пін’є). 2 способи перегляду бізнес-моделі: 8 запитань та 60 паттернів. Приклади і кейси застосування двох підходів. Важливість тестування бізнес-моделей. Приклади тестування. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Анна Григораш. тренер, консультант Академії бізнесу EY, має кваліфікацію члена АССА, РМР, PSM, ТОС Fundamentals, Lean Six Sigma Yellow Belt, Service Design, коуч (International Institute of Leadership (USA). Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Юлія Гришко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 406 65 40.

В сучасних умовах невизначеності і мінливості навколишнього середовища компаніям доводиться частіше переглядати бізнес-модель. Ми розглянемо 2 способи перегляду бізнес-моделі і застосуємо їх на конкретних прикладах і кейсах.

EBA Management Development Centre спільно з Ганною Григораш запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Бізнес-модель компанії і способи її перегляду.

Спікер: Ганна Григораш, тренер-консультант Академії бізнесу EY, FCCA, PMP. Менеджер Академії бізнесу EY, працює в київському офісі EY з 2010 р. Спеціалізується на темах бізнес-моделювання та підвищення операційної ефективності. Має досвід фінансового директора, консультанта з оцінки інвестиційних проектів, оцінки вартості бізнесу.

Питання для обговорення:

  • Бізнес-модель компанії та її оточення: складові елементи і приклади (на основі методології О. Остервальдера та Іва Пін’є).
  • 2 способи перегляду бізнес-моделі: 8 запитань та 60 паттернів.
  • Приклади і кейси застосування двох підходів.
  • Важливість тестування бізнес-моделей. Приклади тестування.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Анна Григораш
тренер, консультант Академії бізнесу EY, має кваліфікацію члена АССА, РМР, PSM, ТОС Fundamentals, Lean Six Sigma Yellow Belt, Service Design, коуч (International Institute of Leadership (USA)
Анна Григораш

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Гришко

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: