fbpx

Online-лекція: Бізнес інтуїція

  • Дата: 22/04/2020
  • Мова: російська
  • Час: 15:00 - 16:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації

Ефективні управлінці приймають рішення інтуїтивно. При цьому, практично всі бізнес-школи вчать виключно логічним способам прийняття рішень. Методика Уолта Діснея, Шість капелюхів мислення де Боно, SWOT-аналіз і т.д. Виходить, що ми весь час качаємо на тренажерах тільки ліву руку, а частіше використовуємо праву. Протягом online-лекції пропонуємо обговорити як можна посилювати і розвивати своє бізнес-чуття. Що говорить Вам Ваша інтуїція? Відвідати онлайн-лекцію, щоб посилити свої позиції лідера? Або включити ще одну серію серіалу, карантинячись вдома?

EBA Management Development Centre спільно з Костянтином Коптєловим запрошують Вас взяти участь у Online-лекції: Бізнес інтуїція.

Дана лекція запланована на 22 квітня об 15:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Костянтин Коптєлов, OKR coach, засновник Sverh і Eazzy, TEDx спікер, бізнес ментор інкубаторів RadarTech і LeaderShip, автор методик структуризації хаосу і масштабування бізнесу.

Цільова аудиторія: CEO, керівники департаментів, продуктові менеджери, проектні менеджери, усі, хто працює в умовах невизначеності і керує хоча б трьома cпівробітниками.

Питання для обговорення:

  • Чому всі користуються бізнес-інтуїцією, але при цьому спеціально її не тренують?
  • Як тренувати інтуїцію не в бізнесі.
  • Практичні вправи для тренування інтуїції.
  • Як можна покластися на інтуїцію в прийнятті рішень.
  • Як навчитися і розвинути навички до інтуїції.
  • Як інтуїція вказує на потенційну вигоду.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Костянтин Коптєлов
OKR coach, засновник Sverh і Eazzy, TEDx спікер, бізнес ментор інкубаторів RadarTech і LeaderShip, автор методик структуризації хаосу і масштабування бізнесу
Костянтин Коптєлов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: