fbpx

Online-лекція: Бізнес інтуїція

  • Дата: 22/04/2020
  • Мова: російська
  • Час: 15:00 - 16:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації

Ефективні управлінці приймають рішення інтуїтивно. При цьому, практично всі бізнес-школи вчать виключно логічним способам прийняття рішень. Методика Уолта Діснея, Шість капелюхів мислення де Боно, SWOT-аналіз і т.д. Виходить, що ми весь час качаємо на тренажерах тільки ліву руку, а частіше використовуємо праву. Протягом online-лекції пропонуємо обговорити як можна посилювати і розвивати своє бізнес-чуття. Що говорить Вам Ваша інтуїція? Відвідати онлайн-лекцію, щоб посилити свої позиції лідера? Або включити ще одну серію серіалу, карантинячись вдома?

EBA Management Development Centre спільно з Костянтином Коптєловим запрошують Вас взяти участь у Online-лекції: Бізнес інтуїція.

Дана лекція запланована на 22 квітня об 15:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Костянтин Коптєлов, OKR coach, засновник Sverh і Eazzy, TEDx спікер, бізнес ментор інкубаторів RadarTech і LeaderShip, автор методик структуризації хаосу і масштабування бізнесу.

Цільова аудиторія: CEO, керівники департаментів, продуктові менеджери, проектні менеджери, усі, хто працює в умовах невизначеності і керує хоча б трьома cпівробітниками.

Питання для обговорення:

  • Чому всі користуються бізнес-інтуїцією, але при цьому спеціально її не тренують?
  • Як тренувати інтуїцію не в бізнесі.
  • Практичні вправи для тренування інтуїції.
  • Як можна покластися на інтуїцію в прийнятті рішень.
  • Як навчитися і розвинути навички до інтуїції.
  • Як інтуїція вказує на потенційну вигоду.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Костянтин Коптєлов
OKR coach, засновник Sverh і Eazzy, TEDx спікер, бізнес ментор інкубаторів RadarTech і LeaderShip, автор методик структуризації хаосу і масштабування бізнесу
Костянтин Коптєлов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: