fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Безпечно інвестувати: як примножити і не втратити?

Право та юриспруденція Фінанси
 • Дата: 11/01/2024 (ЧТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Безпечно інвестувати: як примножити і не втратити?. Дата: 11 січня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Ви інвестували до війни або думаєте про інвестиції зараз? А можливо тільки вивчаєте питання як інвестувати в Україні чи за кордоном, але думаєте зараз не на часі? За декілька років до початку війни в Україні розпочався період активного інвестування. EBA Management Development Centre спільно з Olsten Partners запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Безпечно інвестувати: як примножити і не втратити? Спікерка: Олеся Романенко, Керуюча партнерка юридичної компанії Olsten Partners, яка входить у ТОП-50 провідних юридичних компаній України. Адвокатка та експертка із супроводження та захисту інвестицій. Голова комітету Асоціації адвокатів України з проєктного інвестування та M&A. Питання для обговорення: Інвестування в умовах війни: чи безпечно та як мінімізувати ризики? Перевірка інвестиційних проєктів: на що звернути увагу, щоб безпечно інвестувати? Партнерство в інвестиційних проєктах: як домовитися на березі? Які зміни відбулися в законодавстві у сфері інвестицій? Які та скільки потрібно платити податків у інвестиційних проєктах? Як підтвердити походження грошей на інвестиції? На що звернути увагу при роботі з інвестиційними компаніями? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Олеся Романенко. Керуюча партнерка юридичної компанії Olsten Partners, яка входить у ТОП-50 провідних юридичних компаній України. Адвокатка та експертка із супроводження та захисту інвестицій. Голова комітету Асоціації адвокатів України з проєктного інвестування та M&A.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Ви інвестували до війни або думаєте про інвестиції зараз? А можливо тільки вивчаєте питання як інвестувати в Україні чи за кордоном, але думаєте зараз не на часі? За декілька років до початку війни в Україні розпочався період активного інвестування.

EBA Management Development Centre спільно з Olsten Partners запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Безпечно інвестувати: як примножити і не втратити?

Спікерка: Олеся Романенко, Керуюча партнерка юридичної компанії Olsten Partners, яка входить у ТОП-50 провідних юридичних компаній України. Адвокатка та експертка із супроводження та захисту інвестицій. Голова комітету Асоціації адвокатів України з проєктного інвестування та M&A.

Питання для обговорення:

 • Інвестування в умовах війни: чи безпечно та як мінімізувати ризики?
 • Перевірка інвестиційних проєктів: на що звернути увагу, щоб безпечно інвестувати?
 • Партнерство в інвестиційних проєктах: як домовитися на березі?
 • Які зміни відбулися в законодавстві у сфері інвестицій?
 • Які та скільки потрібно платити податків у інвестиційних проєктах?
 • Як підтвердити походження грошей на інвестиції?
 • На що звернути увагу при роботі з інвестиційними компаніями?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Олеся Романенко
Керуюча партнерка юридичної компанії Olsten Partners, яка входить у ТОП-50 провідних юридичних компаній України. Адвокатка та експертка із супроводження та захисту інвестицій. Голова комітету Асоціації адвокатів України з проєктного інвестування та M&A.
Олеся Романенко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: