fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: B2B продажі

  • Дата: 13/12/2023 (СР)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: B2B продажі. Дата: 13 грудня2023. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. B2B продажі — це процес, що вимагає знань та ретельної підготовки. Продавці та спеціалісти по роботі з клієнтами мають чітко знати і розуміти потреби, цілі та побажання своїх клієнтів; адже кінцевою ціллю процесу є розробка та впровадження індивідуального підходу на основі потреб клієнтів, розбудова та підтримка довготривалих взаємовигідних стосунків з клієнтами. EBA Management Development Centre спільно з Lidea Seeds запрошують вас взяти участь в Online-лекції: B2B продажі. Спікер: Володимир Гаврилюк, Business Development Lead, Lidea Seeds Ukraine. Питання для обговорення: B2B продажі, як процес розбудови та підтримки довготривалих взаємовигідних стосунків з клієнтами. Особливості В2В в агробізнесі. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Володимир Гаврилюк. Business Development Lead, Lidea Seeds Ukraine. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

B2B продажі — це процес, що вимагає знань та ретельної підготовки. Продавці та спеціалісти по роботі з клієнтами мають чітко знати і розуміти потреби, цілі та побажання своїх клієнтів; адже кінцевою ціллю процесу є розробка та впровадження індивідуального підходу на основі потреб клієнтів, розбудова та підтримка довготривалих взаємовигідних стосунків з клієнтами.

EBA Management Development Centre спільно з Lidea Seeds запрошують вас взяти участь в Online-лекції: B2B продажі.

Спікер: Володимир Гаврилюк, Business Development Lead, Lidea Seeds Ukraine.

Питання для обговорення:

  • B2B продажі, як процес розбудови та підтримки довготривалих взаємовигідних стосунків з клієнтами.
  • Особливості В2В в агробізнесі.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Володимир Гаврилюк
Business Development Lead, Lidea Seeds Ukraine
Володимир Гаврилюк

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: