fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Актуальні стратегії продажу – як допомогти своєму бізнесу

  • Дата: 29/04/2022 (ПТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Актуальні стратегії продажу – як допомогти своєму бізнесу. Дата: 29 квітня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для всіх охочих. EBA Management Development Centre спільно з Вадимом Марценко запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Актуальні стратегії продажу – як допомогти своєму бізнесу. Спікер: Вадим Марценко, засновник та тренер консалтингової компанії з побудови та впровадження систем у продажу Martsenko Sales. Сертифікований бізнес-коуч по методу Морено, психодрама-практик та психотерапевт. Акредитований консультант ЄБРР. За 21 рік роботи в сфері продажу побудував 200+ відділів продажу, навчив 10000+ менеджерів з продажу. Питання для обговорення: Як адаптуватися у нових економічних реаліях України. Як та кому зараз продавати – перевірені інструменти продажу. Пошук працюючих стратегій продажу в Україні та закордоном. Спікери. Вадим Марценко. Засновник та тренер консалтингової компанії з побудови та впровадження систем у продажу Martsenko Sales. Сертифікований бізнес-коуч по методу Морено, психодрама-практик та психотерапевт. Акредитований консультант ЄБРР. За 21 рік роботи в сфері продажу побудував 200+ відділів продажу, навчив 10000+ менеджерів з продажу.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067-406-65-40.

Реєстрація відкрита для всіх охочих.

EBA Management Development Centre спільно з Вадимом Марценко запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Актуальні стратегії продажу – як допомогти своєму бізнесу.

Спікер: Вадим Марценко, засновник та тренер консалтингової компанії з побудови та впровадження систем у продажу Martsenko Sales. Сертифікований бізнес-коуч по методу Морено, психодрама-практик та психотерапевт. Акредитований консультант ЄБРР. За 21 рік роботи в сфері продажу побудував 200+ відділів продажу, навчив 10000+ менеджерів з продажу.

Питання для обговорення:

  • Як адаптуватися у нових економічних реаліях України.
  • Як та кому зараз продавати – перевірені інструменти продажу.
  • Пошук працюючих стратегій продажу в Україні та закордоном.

Спікери

1 / 1
Вадим Марценко
Засновник та тренер консалтингової компанії з побудови та впровадження систем у продажу Martsenko Sales. Сертифікований бізнес-коуч по методу Морено, психодрама-практик та психотерапевт. Акредитований консультант ЄБРР. За 21 рік роботи в сфері продажу побудував 200+ відділів продажу, навчив 10000+ менеджерів з продажу.
Вадим Марценко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: