fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: AI в бізнесі. Як штучний інтелект допомагає ставати ефективніше?

  • Дата: 16/07/2024 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: AI в бізнесі. Як штучний інтелект допомагає ставати ефективніше?. Дата: 16 липня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. EBA Management Development Centre та Костянтин Воробйов запрошують вас взяти участь в Online-лекції: AI в бізнесі. Як штучний інтелект допомагає ставати ефективніше? Цільова аудиторія: всі ті, кому цікавий AI для себе та для бізнес-рішень. Спікер: Костянтин Воробйов, сертифікований менеджмент-консультант, власник та керівник консалтингової агенції Changebox, а також СЕО компанії ARCE – провідного провайдера аутсорсингових послуг з підтримки клієнтів, ех-директор з трансформації Vodafone Україна, 20+ років управлінського досвіду в продажах, сервісі, маркетингу та IT, більше 40 проектів з трансформації бізнесу за останні два роки. Зараз Костянтин займається активним впровадження послуг на базі штучного інтелекту. Питання для обговорення: Що таке AI і чому треба терміново починати з ним дружити. Як AI рішення допомагають бізнесу і що вже є трендом у світі. Як на практиці виглядає робота з деякими інструментами AI і що вона може дати бізнесу у цифрах. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Костянтин Воробйов. Cертифікований менеджмент-консультант, власник та керівник консалтингової агенції Changebox, а також СЕО компанії ARCE – провідного провайдера аутсорсингових послуг з підтримки клієнтів, ех-директор з трансформації Vodafone Україна, 20+ років управлінського досвіду в продажах, сервісі, маркетингу та IT, більше 40 проектів з трансформації бізнесу за останні два роки. Зараз Костянтин займається активним впровадження послуг на базі штучного інтелекту.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 27 41.

EBA Management Development Centre та Костянтин Воробйов запрошують вас взяти участь в Online-лекції: AI в бізнесі. Як штучний інтелект допомагає ставати ефективніше?

Цільова аудиторія: всі ті, кому цікавий AI для себе та для бізнес-рішень.

Спікер: Костянтин Воробйов, сертифікований менеджмент-консультант, власник та керівник консалтингової агенції Changebox, а також СЕО компанії ARCE – провідного провайдера аутсорсингових послуг з підтримки клієнтів, ех-директор з трансформації Vodafone Україна, 20+ років управлінського досвіду в продажах, сервісі, маркетингу та IT, більше 40 проектів з трансформації бізнесу за останні два роки. Зараз Костянтин займається активним впровадження послуг на базі штучного інтелекту.

Питання для обговорення:

  • Що таке AI і чому треба терміново починати з ним дружити.
  • Як AI рішення допомагають бізнесу і що вже є трендом у світі.
  • Як на практиці виглядає робота з деякими інструментами AI і що вона може дати бізнесу у цифрах.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Костянтин Воробйов
Cертифікований менеджмент-консультант, власник та керівник консалтингової агенції Changebox, а також СЕО компанії ARCE – провідного провайдера аутсорсингових послуг з підтримки клієнтів, ех-директор з трансформації Vodafone Україна, 20+ років управлінського досвіду в продажах, сервісі, маркетингу та IT, більше 40 проектів з трансформації бізнесу за останні два роки. Зараз Костянтин займається активним впровадження послуг на базі штучного інтелекту.
Костянтин Воробйов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

Зв'язатись
067 218 27 41

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: