fbpx

Online| HR HUB Асоціації у Дніпрі: Роль HR в кризовій ситуації. Виклики сьогодення

  • Дата: 30/03/2020
  • Час: 14:30 - 16:00

В цей турбулентний час, коли не залишилося бізнесу, якого б не торкнулася ситуація не просто регіонального, а глобального масштабу, кожному з нас важливо пам’ятати, що ми не залишилися сам на сам з проблемами.

За останній тиждень ми бачили вже багато прикладів та рішень того, як компанії прийняли цей виклик, як трансформувалися, впроваджували передові, та разом з тим складні рішення. І ми впевненні, що у кожної компанії є досвід, яким варто поділитися, а можливо саме зараз запитати в інших: а як у вас?
 
І, звісно, першими цей виклик в компанії на себе взяли HR-менеджери. Тож запрошуємо вас приєднатися до on-line зустрічі HR HUB Асоціації у Дніпрі разом з Юлією Чермазович, головою HR HUB та HR директором “АрселорМіттал Кривий Ріг”, обговоримо такі питання:

  • Проактивна та реактивна позиції у відповідь на зовнішні виклики. Що краще: «недопильнувати» або «перепильнувати», і як знайти баланс?
  • Роль HR в кризовій ситуації.
  • Заходи із боротьби з COVID-19, які впровадила компанія “АрселорМіттал Кривий Ріг”.
  • Рано чи пізно все буде добре. Що робити, коли це все закінчиться?

Разом з тим, ми хочемо заохотити вас підготувати до зустрічі свої питання або кейси, якими ви хотіли б поділитися, аби у нас відбулася насправді продуктивна дискусія у колі професіоналів.
 
Після реєстрації ми надішлемо Вам посилання, перейшовши за яким ви можете або продовжити роботу у браузері, або за бажанням безкоштовно встановити додаток Microsoft Teams на ваш персональний комп’ютер або смартфон.

Спікер: Юлія Чермазович, голова HR HUB Асоціації у Дніпрі, HR директор “АрселорМіттал Кривий Ріг”

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Катерина Присяжнюк

Зв'язатись
067 560 27 45
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: