fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online| HR HUB Асоціації у Дніпрі: Роль HR в кризовій ситуації. Виклики сьогодення

  • Дата: 30/03/2020
  • Час: 14:30 - 16:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online| HR HUB Асоціації у Дніпрі: Роль HR в кризовій ситуації. Виклики сьогодення. Дата: 30 березня2020. Час: 14:30 16:00. В цей турбулентний час, коли не залишилося бізнесу, якого б не торкнулася ситуація не просто регіонального, а глобального масштабу, кожному з нас важливо пам’ятати, що ми не залишилися сам на сам з проблемами. За останній тиждень ми бачили вже багато прикладів та рішень того, як компанії прийняли цей виклик, як трансформувалися, впроваджували передові, та разом з тим складні рішення. І ми впевненні, що у кожної компанії є досвід, яким варто поділитися, а можливо саме зараз запитати в інших: а як у вас?   І, звісно, першими цей виклик в компанії на себе взяли HR-менеджери. Тож запрошуємо вас приєднатися до on-line зустрічі HR HUB Асоціації у Дніпрі разом з Юлією Чермазович, головою HR HUB та HR директором АрселорМіттал Кривий Ріг, обговоримо такі питання: Проактивна та реактивна позиції у відповідь на зовнішні виклики. Що краще: «недопильнувати» або «перепильнувати», і як знайти баланс? Роль HR в кризовій ситуації. Заходи із боротьби з COVID-19, які впровадила компанія АрселорМіттал Кривий Ріг. Рано чи пізно все буде добре. Що робити, коли це все закінчиться? Разом з тим, ми хочемо заохотити вас підготувати до зустрічі свої питання або кейси, якими ви хотіли б поділитися, аби у нас відбулася насправді продуктивна дискусія у колі професіоналів.   Після реєстрації ми надішлемо Вам посилання, перейшовши за яким ви можете або продовжити роботу у браузері, або за бажанням безкоштовно встановити додаток Microsoft Teams на ваш персональний комп’ютер або смартфон. Спікер: Юлія Чермазович, голова HR HUB Асоціації у Дніпрі, HR директор АрселорМіттал Кривий РігВи можете поставити питання:. Контактна особа:. Катерина Присяжнюк. E-mail Dnipro@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 560 27 45.

В цей турбулентний час, коли не залишилося бізнесу, якого б не торкнулася ситуація не просто регіонального, а глобального масштабу, кожному з нас важливо пам’ятати, що ми не залишилися сам на сам з проблемами.

За останній тиждень ми бачили вже багато прикладів та рішень того, як компанії прийняли цей виклик, як трансформувалися, впроваджували передові, та разом з тим складні рішення. І ми впевненні, що у кожної компанії є досвід, яким варто поділитися, а можливо саме зараз запитати в інших: а як у вас?
 
І, звісно, першими цей виклик в компанії на себе взяли HR-менеджери. Тож запрошуємо вас приєднатися до on-line зустрічі HR HUB Асоціації у Дніпрі разом з Юлією Чермазович, головою HR HUB та HR директором “АрселорМіттал Кривий Ріг”, обговоримо такі питання:

  • Проактивна та реактивна позиції у відповідь на зовнішні виклики. Що краще: «недопильнувати» або «перепильнувати», і як знайти баланс?
  • Роль HR в кризовій ситуації.
  • Заходи із боротьби з COVID-19, які впровадила компанія “АрселорМіттал Кривий Ріг”.
  • Рано чи пізно все буде добре. Що робити, коли це все закінчиться?

Разом з тим, ми хочемо заохотити вас підготувати до зустрічі свої питання або кейси, якими ви хотіли б поділитися, аби у нас відбулася насправді продуктивна дискусія у колі професіоналів.
 
Після реєстрації ми надішлемо Вам посилання, перейшовши за яким ви можете або продовжити роботу у браузері, або за бажанням безкоштовно встановити додаток Microsoft Teams на ваш персональний комп’ютер або смартфон.

Спікер: Юлія Чермазович, голова HR HUB Асоціації у Дніпрі, HR директор “АрселорМіттал Кривий Ріг”

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Катерина Присяжнюк

Зв'язатись
067 560 27 45
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: