fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Спільна Онлайн-зустріч Митного комітету ЄБА та суддів Верховного Суду України: «Митні спори»

  • Дата: 25/06/2021 (ПТ)
  • Час: 12:00 - 13:30
Місце проведення:

Віртуальна зала STEFES

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Спільна Онлайн-зустріч Митного комітету ЄБА та суддів Верховного Суду України: «Митні спори». Дата: 25 червня2021. Час: 12:00 13:30. Місце проведення: Віртуальна зала STEFES. Запрошуємо Вас на спільну Онлайн-зустріч Митного комітету ЄБА та суддів Верховного Суду України: «Митні спори». Дана зустріч організована за участю суддів Верховного Суду України: Желтобрюх Ірина Леонтіївна та Блажівська Наталія Євгенівна. Дата та час: 25 червня, 12:00 онлайн-зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us   Під час зустрічі ми обговоримо практичні питання митних спорів, а саме: підстави для витребування додаткових документів, випадки в яких можливе скасування рішення митниці про коригування митної вартості, правомірність протоколів про порушення митних правил та інше. Просимо Вас надсилати питання до обговорення під час зустрічі на [email protected] або [email protected] до кінця дня, 24 червня 2021 року. Підтвердження реєстрації та посилання на підключення надійде за день до заходу. Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація є обов’язковою! Лише зареєстровані учасники отримують актуальне посилання для участі у заході.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Соломатіна. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067-218-27-19.

Запрошуємо Вас на спільну Онлайн-зустріч Митного комітету ЄБА та суддів Верховного Суду України: «Митні спори». Дана зустріч організована за участю суддів Верховного Суду України: Желтобрюх Ірина Леонтіївна та Блажівська Наталія Євгенівна.

Дата та час: 25 червня, 12:00 онлайн-зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us  

Під час зустрічі ми обговоримо практичні питання митних спорів, а саме: підстави для витребування додаткових документів, випадки в яких можливе скасування рішення митниці про коригування митної вартості, правомірність протоколів про порушення митних правил та інше.

Просимо Вас надсилати питання до обговорення під час зустрічі на [email protected] або [email protected] до кінця дня, 24 червня 2021 року.

Підтвердження реєстрації та посилання на підключення надійде за день до заходу.

Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація є обов’язковою! Лише зареєстровані учасники отримують актуальне посилання для участі у заході.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Соломатіна

Зв'язатись
067-218-27-19
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: