fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн зустріч Харчового Комітету Асоціації

  • Дата: 31/05/2021
  • Час: 15:30 - 17:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн зустріч Харчового Комітету Асоціації. Дата: 31 травня2021. Час: 15:30 17:00. Шановні колеги, запрошуємо Вас на онлайн зустріч Харчового Комітету Асоціації. Дата та час: 31 травня, 15:30 і буде доступна на ресурсі Zoom Посилання на трансляцію буде надано після реєстрації. Запрошені гості : Владислава Магалецька – Голова Держпродспоживслужби Питання до обговорення: Щодо проблем з формами міжнародних сертифікатів. Який статус підготовки до запровадження PHIS (Phytosanitary Inspection System), а також результати пілотних проектів? Щодо застосування абзацу четвертого пункту 4 Розділу І Наказу Мінекономіки «Про затвердження Порядку офіційного встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів, позбавлення такого статусу, його поновлення та інші умови офіційного встановлення місця виробництва або виробничої ділянки» №451 від 4 березня 2021 року. Щодо нових правил ввезення зразків продукції. Статус прийняття еквівалентною системи реєстрації кормових добавок в ЄС вимогам, які діють в Україні. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Широченко. E-mail Tetiana.Shyrochenko@eba.com.ua. Контактний телефон. + 380 (67) 218 2724.

Шановні колеги, запрошуємо Вас на онлайн зустріч Харчового Комітету Асоціації.

Дата та час: 31 травня, 15:30 і буде доступна на ресурсі Zoom

Посилання на трансляцію буде надано після реєстрації.

Запрошені гості :

Владислава Магалецька – Голова Держпродспоживслужби

Питання до обговорення:

  1. Щодо проблем з формами міжнародних сертифікатів.
  2. Який статус підготовки до запровадження PHIS (Phytosanitary Inspection System), а також результати пілотних проектів?
  3. Щодо застосування абзацу четвертого пункту 4 Розділу І Наказу Мінекономіки «Про затвердження Порядку офіційного встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів, позбавлення такого статусу, його поновлення та інші умови офіційного встановлення місця виробництва або виробничої ділянки» №451 від 4 березня 2021 року.

  4. Щодо нових правил ввезення зразків продукції.

  5. Статус прийняття еквівалентною системи реєстрації кормових добавок в ЄС вимогам, які діють в Україні.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Широченко

Зв'язатись
+ 380 (67) 218 2724
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: