fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-зустріч: «Фінанси та податки у воєнний час»

Аудит, бухгалтерський облік Економісти, фінансисти Юристи, GR-спеціалісти
  • Дата: 21/04/2022 (ЧТ)
  • Час: 15:00 - 17:00
Місце проведення:

Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-зустріч: «Фінанси та податки у воєнний час». Дата: 21 квітня2022. Час: 15:00 17:00. Місце проведення: Microsoft Teams. Шановні члени Асоціації,  Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики схвалив новий законопроєкт №7137-д, яким запроваджується цілий перелік нововведень про які слід проінформувати бізнес.  Тож запрошуємо вас на онлайн-зустріч Фінансово-податкового комітету Асоціації в Одесі: «Фінанси та податки у воєнний час», яка відбудеться 21 квітня 2022 року о 15:00 у Microsoft Teams.  Під час заходу ми поговоримо про: Перехід на сплату єдиного податку за ставкою 2% - коли у цьому є сенс. Як в умовах воєнного стану найбільш ефективно фінансувати своїх працівників з точки зору оподаткування. Чи законно фізичним особам в Україні, у тому числі, підприємцям використосувати рахунки за кордоном (банки, платіжні системи). Та як оподатковуються такі доходи? Якщо українська компанія має економічні зв’язки з рф, податкове навантаження збільшуватиметься на 50% - розглядаємо критерії та правила. Підприємство надає благодійну допомогу - оподаткування податком на прибуток та ПДВ. Якщо основні засоби та/або запаси знищені військами рф - наслідки для податку на прибуток та ПДВ. Бронювання працівників (питання мобілізації). Об’єкт застави за кредитом було знищено: які наслідки у позичальника? Чи можна йому посилатись на форс-мажор? Спікер: Віталій Смердов, партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, директор Палати податкових консультантів, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики. Посилання на зустріч отримають усі зареєстровані участники. Україна переможе!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected] Контактний телефон. 048 737 38 83.

Шановні члени Асоціації, 

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики схвалив новий законопроєкт №7137-д, яким запроваджується цілий перелік нововведень про які слід проінформувати бізнес. 

Тож запрошуємо вас на онлайн-зустріч Фінансово-податкового комітету Асоціації в Одесі: «Фінанси та податки у воєнний час», яка відбудеться 21 квітня 2022 року о 15:00 у Microsoft Teams. 

Під час заходу ми поговоримо про:

  • Перехід на сплату єдиного податку за ставкою 2% – коли у цьому є сенс.
  • Як в умовах воєнного стану найбільш ефективно фінансувати своїх працівників з точки зору оподаткування.
  • Чи законно фізичним особам в Україні, у тому числі, підприємцям використосувати рахунки за кордоном (банки, платіжні системи). Та як оподатковуються такі доходи?
  • Якщо українська компанія має економічні зв’язки з рф, податкове навантаження збільшуватиметься на 50% – розглядаємо критерії та правила.
  • Підприємство надає благодійну допомогу – оподаткування податком на прибуток та ПДВ.
  • Якщо основні засоби та/або запаси знищені військами рф – наслідки для податку на прибуток та ПДВ.
  • Бронювання працівників (питання мобілізації).
  • Об’єкт застави за кредитом було знищено: які наслідки у позичальника? Чи можна йому посилатись на форс-мажор?

Спікер: Віталій Смердов, партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, директор Палати податкових консультантів, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики.

Посилання на зустріч отримають усі зареєстровані участники.

Україна переможе!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
048 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: