fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-зустріч Асоціації з представниками ДПС, Держказначейства та Мінфіну щодо обміну інформацією між банками та держустановами

  • Дата: 08/07/2021 (ЧТ)
  • Час: 10:00 - 12:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-зустріч Асоціації з представниками ДПС, Держказначейства та Мінфіну щодо обміну інформацією між банками та держустановами. Дата: 08 липня2021. Час: 10:00 12:00. 08 липня о 10:00 відбудеться онлайн-зустріч Асоціації з представниками ДПС, Держказначейства та Мінфіну, з метою обговорення пропозицій щодо внесення змін до Порядку прийняття банками на виконання розрахункових документів на виплату заробітної плати, затвердженого наказом Міндоходів №453. Зокрема, обговорюватимуться пропозиції бізнесу щодо: регулювання прийняття банками на виконання розрахункових документів на виплату заробітної плати та перевірки ними сплати клієнтом податків при виплаті заробітної плати та інших соціальних виплат; забезпечення можливости надання довідки-розрахунку (коли ставка ЄСВ відрізняється від загальної 22%) в електронному вигляді, та забезпечення можливості передачі інформації щодо підтвердження сплати клієнтом податків з ДПС до обслуговуючого банку (з дозволу/запиту клієнта) в онлайн режимі. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Вікторія Бурдейна. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380673441494.

08 липня о 10:00 відбудеться онлайн-зустріч Асоціації з представниками ДПС, Держказначейства та Мінфіну, з метою обговорення пропозицій щодо внесення змін до Порядку прийняття банками на виконання розрахункових документів на виплату заробітної плати, затвердженого наказом Міндоходів №453.

Зокрема, обговорюватимуться пропозиції бізнесу щодо:

  • регулювання прийняття банками на виконання розрахункових документів на виплату заробітної плати та перевірки ними сплати клієнтом податків при виплаті заробітної плати та інших соціальних виплат;
  • забезпечення можливости надання довідки-розрахунку (коли ставка ЄСВ відрізняється від загальної 22%) в електронному вигляді, та забезпечення можливості передачі інформації щодо підтвердження сплати клієнтом податків з ДПС до обслуговуючого банку (з дозволу/запиту клієнта) в онлайн режимі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Бурдейна

Зв'язатись
+380673441494
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: