fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-зустріч “Актуальні податкові питання станом на перший квартал 2024”

 • Дата: 15/02/2024 (ЧТ)
 • Мова: українська
 • Час: 16:00 - 17:30
Місце проведення:

Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-зустріч “Актуальні податкові питання станом на перший квартал 2024”. Дата: 15 лютого2024. Час: 16:00 17:30. Мова: українська. Місце проведення: Microsoft Teams. Шановні члени Асоціації,     Запрошуємо вас на спільне онлайн-засідання Фінансово-податкових комітетів Південноукраїнського та Харківського офісів Асоціації  на тему: “Актуальні податкові питання станом на перший квартал 2024”.    Зустріч відбудеться у четвер 15 лютого 2024 року о 16:00 у Microsoft Teams.    Під час заходу ми розглянемо:       Які компанії та за якими критеріями відбирають до плану-графіку?   Як поводитись у випадку незаконного включення до плану-графіку або виходу ДПС з незаконною позаплановою / фактичною перевіркою?   Як підготувати компанію до податкової перевірки та знизити податкові ризики?    Що робити, якщо документи були знищені або залишились на окупованій території?   Операції, на які податкова звертає увагу найчастіше, виходячи з останньої практики.  Як поводитись під час податкової перевірки? Елементи тактики, які дозволяють знизити податкові ризики.   Оскарження податкових перевірок в досудовому порядку - які шанси на позитивне вирішення та яка тактика дозволяє такі шанси збільшити.   Судове оскарження - тактика та актуальні кейси з нашої практики.  Посилання на зустріч отримають усі зареєстровані учасники.   Спікери. Віталій Смердов. Партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, директор Палати податкових консультантів, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 048 737 38 83.

Шановні члени Асоціації,    

Запрошуємо вас на спільне онлайн-засідання Фінансово-податкових комітетів Південноукраїнського та Харківського офісів Асоціації  на тему: “Актуальні податкові питання станом на перший квартал 2024”.   

Зустріч відбудеться у четвер 15 лютого 2024 року о 16:00 у Microsoft Teams.   

Під час заходу ми розглянемо:      

 • Які компанії та за якими критеріями відбирають до плану-графіку?  
 • Як поводитись у випадку незаконного включення до плану-графіку або виходу ДПС з незаконною позаплановою / фактичною перевіркою?  
 • Як підготувати компанію до податкової перевірки та знизити податкові ризики?   
 • Що робити, якщо документи були знищені або залишились на окупованій території?  
 • Операції, на які податкова звертає увагу найчастіше, виходячи з останньої практики. 
 • Як поводитись під час податкової перевірки? Елементи тактики, які дозволяють знизити податкові ризики.  
 • Оскарження податкових перевірок в досудовому порядку – які шанси на позитивне вирішення та яка тактика дозволяє такі шанси збільшити.  
 • Судове оскарження – тактика та актуальні кейси з нашої практики. 

Посилання на зустріч отримають усі зареєстровані учасники.   

Спікери

1 / 1
Віталій Смердов
Партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, директор Палати податкових консультантів, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики
Віталій Смердов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
+38 048 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: