fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-засідання Митного комітету ЄБА

  • Дата: 24/06/2021 (ЧТ)
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Віртуальна зала STEFES

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-засідання Митного комітету ЄБА. Дата: 24 червня2021. Час: 11:00 12:30. Місце проведення: Віртуальна зала STEFES. Запрошуємо Вас на Онлайн-засідання Митного комітету ЄБА щодо Проекту наказу Мінфіну про встановлення порядку ведення Держимтслужбою України централізованого обліку міжнародних перевізників (резидентів і нерезидентів). Дата та час: 24 червня, 11:00 онлайн-зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us   Попередній порядок денний: Проект наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 15 червня 2015 року № 552» Просимо Вас надсилати питання до обговорення під час зустрічі на [email protected] або [email protected] до кінця дня, 23 червня 2021 року. Підтвердження реєстрації та посилання на підключення надійде за день до заходу. Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація є обов’язковою! Лише зареєстровані учасники отримують актуальне посилання для участі у заході.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Соломатіна. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067-218-27-19.

Запрошуємо Вас на Онлайн-засідання Митного комітету ЄБА щодо Проекту наказу Мінфіну про встановлення порядку ведення Держимтслужбою України централізованого обліку міжнародних перевізників (резидентів і нерезидентів).

Дата та час: 24 червня, 11:00 онлайн-зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us  

Попередній порядок денний:

  1. Проект наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 15 червня 2015 року № 552»

Просимо Вас надсилати питання до обговорення під час зустрічі на [email protected] або [email protected] до кінця дня, 23 червня 2021 року.

Підтвердження реєстрації та посилання на підключення надійде за день до заходу.

Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація є обов’язковою! Лише зареєстровані учасники отримують актуальне посилання для участі у заході.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Соломатіна

Зв'язатись
067-218-27-19
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: