fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-засідання Митного комітету ЄБА

  • Дата: 31/05/2021
  • Час: 11:00 - 13:00
Місце проведення:

Віртуальна зала STEFES

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-засідання Митного комітету ЄБА. Дата: 31 травня2021. Час: 11:00 13:00. Місце проведення: Віртуальна зала STEFES. Запрошуємо Вас на Онлайн-засідання Митного комітету ЄБА. Дата та час: 31 травня, 11:00 онлайн-зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us   Під час зустрічі ми обговоримо проєкт Закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо криміналізації контрабанди товарів та підакцизних товарів, а також недостовірного декларування товарів» №5420 від 23 квітня 2021 року. У разі виникнення додаткових питань для обговорення під час засідання, будь ласка, надсилайте на committees@eba.com.ua або natalia.artemchuk@eba.com.ua до кінця дня, 27 травня 2021 року. Підтвердження реєстрації та посилання на підключення надійде за день до заходу. Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація є обов’язковою! Лише зареєстровані учасники отримують актуальне посилання для участі у заході.  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Соломатіна. E-mail Anastasiia.Solomatina@eba.com.ua. Контактний телефон. 067-218-27-19.

Запрошуємо Вас на Онлайн-засідання Митного комітету ЄБА.

Дата та час: 31 травня, 11:00 онлайн-зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us  

Під час зустрічі ми обговоримо проєкт Закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо криміналізації контрабанди товарів та підакцизних товарів, а також недостовірного декларування товарів» №5420 від 23 квітня 2021 року.

У разі виникнення додаткових питань для обговорення під час засідання, будь ласка, надсилайте на committees@eba.com.ua або natalia.artemchuk@eba.com.ua до кінця дня, 27 травня 2021 року.

Підтвердження реєстрації та посилання на підключення надійде за день до заходу.

Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація є обов’язковою! Лише зареєстровані учасники отримують актуальне посилання для участі у заході.

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Соломатіна

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: