fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-засідання Комітету Асоціації управління персоналом

  • Дата: 26/11/2020
  • Мова: Українська, російська
  • Час: 12:00 - 13:30
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-засідання Комітету Асоціації управління персоналом. Дата: 26 листопада2020. Час: 12:00 13:30. Мова: Українська, російська. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Шановні колеги,  Запрошуємо вас на онлайн-засідання Комітету Асоціації управління персоналом, що заплановане на четвер, 26 листопада, з 12:00 до 13:30. Події останніх місяців змусили компанії передивитися своє відношення до програм здоров’я співробітників. Багато проведених досліджень показують, що здоровий співробітник не тільки має менший ризик зараження вірусними захворюваннями, але навіть при інфікуванні переносить захворювання набагато легше та швидше, що дозволяє швидше повернути співробітника до робочого режиму, а також знизити витрати на лікарняні. Зустріч буде доступна на платформі Zoom. Посилання на онлайн-зустріч буде доступне після реєстрації.  Тема: Як програми Well-being та ЗОЖ покращують роботу співробітників і подовжують життя Про що будемо говорити: Як побудувати ефективну програму здоров’я та благополучя співробітників (well-being) Формування культури здоров’я та благополучя на робочому місці Програма корпоративного благополучя під час COVID-19 Що таке ЗОЖ і навіщо він потрібен Як спосіб життя впливає на довголіття і що треба моніторити, якщо нічого не болить Що наука знає про довголіття та як дожити до 120 років Після онлайн-зустрічі у вас буде комплексне бачення програм благополучя, розуміння ефективності ЗОЖ та well-being активностей на робочому місці. Ви зможете оцінити рівень підготовки для покращення well-being клімату саме вашої компанії, а також поповните арсенал лайфхаків для здоров’я від кращих вчених України. Правила реєстрації: Онлайн реєстрація обов’язкова Спікери. Олександр Коляда. Учений, генетик, спеціаліст з подовження життя, входить до рейтингу Top-100 Longevity Leaders тренер NaukRoom. Чагаєв Олександр. Засновник Well-being компанії NaukRoom, спеціаліст з корпоративних програм, популяризатор науки. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Деревянко Віктор. E-mail Viktor.Derevianko@eba.com.ua.

Шановні колеги, 

Запрошуємо вас на онлайн-засідання Комітету Асоціації управління персоналом, що заплановане на четвер, 26 листопада, з 12:00 до 13:30.

Події останніх місяців змусили компанії передивитися своє відношення до програм здоров’я співробітників. Багато проведених досліджень показують, що здоровий співробітник не тільки має менший ризик зараження вірусними захворюваннями, але навіть при інфікуванні переносить захворювання набагато легше та швидше, що дозволяє швидше повернути співробітника до робочого режиму, а також знизити витрати на лікарняні.

Зустріч буде доступна на платформі Zoom.

Посилання на онлайн-зустріч буде доступне після реєстрації. 

Тема: Як програми Well-being та ЗОЖ покращують роботу співробітників і подовжують життя

Про що будемо говорити:

  • Як побудувати ефективну програму здоров’я та благополучя співробітників (well-being)
  • Формування культури здоров’я та благополучя на робочому місці
  • Програма корпоративного благополучя під час COVID-19
  • Що таке ЗОЖ і навіщо він потрібен
  • Як спосіб життя впливає на довголіття і що треба моніторити, якщо нічого не болить
  • Що наука знає про довголіття та як дожити до 120 років

Після онлайн-зустрічі у вас буде комплексне бачення програм благополучя, розуміння ефективності ЗОЖ та well-being активностей на робочому місці. Ви зможете оцінити рівень підготовки для покращення well-being клімату саме вашої компанії, а також поповните арсенал лайфхаків для здоров’я від кращих вчених України.

Правила реєстрації:

  • Онлайн реєстрація обов’язкова

Спікери

1 / 2
Олександр Коляда
Учений, генетик, спеціаліст з подовження життя, входить до рейтингу "Top-100 Longevity Leaders" тренер NaukRoom
Чагаєв Олександр
Засновник Well-being компанії NaukRoom, спеціаліст з корпоративних програм, популяризатор науки
Олександр Коляда
Чагаєв Олександр

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дерев'янко Віктор

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: