fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Нововведення мобілізації та військового обліку – обговорення в рамках засідання HR комітету

  • Дата: 29/05/2024 (СР)
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Нововведення мобілізації та військового обліку – обговорення в рамках засідання HR комітету. Дата: 29 травня2024. Час: 16:00 18:00. Місце проведення: Zoom. Шановні колеги, 18 травня набув чинності закон про мобілізацію. Які ж нововведення в контексті мобілізації та військового обліку він несе – про це буде йти мова 29 травня о 16.00 в рамках засідання HR комітету Європейської Бізнес Асоціації. Обговорення відбудеться на ресурсі Zoom та триватиме до 18.00. Як ви знаєте, серед змін – електронний кабінет, штрафи від 17 000 грн, обовязок носити з собою військовий квиток, обмеження на керування автомобілем тощо. Тож в рамках зустрічі будемо говорити про: Повістки та оновлення даних. Облік військовозобов’язаних. Нові заходи впливу за порушення правил військового обліку. Зміни процедури бронювання тощо. Як нове законодавство буде працювати на практиці для громадян, які зобов’язання під час мобілізації є в бізнесу, які повноваження є в поліції та територіальних центрів комплектування (ТЦК), що очікує на чоловіків за кордоном? Онлайн реєстрація необхідна для участі. Тож реєструєтесь та до зустрічі на онлайн засіданні!Спікери. Валерія Безпала. Адвокатка Василь Кісіль і Партнери. Експертка у сфері праці та зайнятості. Членкиня Правління Комітету з управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації. Голова Комітету з трудового права Асоціації правників України.. Віталій Мельянков. Старший юрист Василь Кісіль і Партнери. Спеціалізується у правовому супроводі ІТ бізнесу та електронної комерції, захисті персональних даних та трудовому праві. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Віктор Деревянко. E-mail [email protected].

Шановні колеги,

18 травня набув чинності закон про мобілізацію. Які ж нововведення в контексті мобілізації та військового обліку він несе – про це буде йти мова 29 травня о 16.00 в рамках засідання HR комітету Європейської Бізнес Асоціації.

Обговорення відбудеться на ресурсі Zoom та триватиме до 18.00.

Як ви знаєте, серед змін – електронний кабінет, штрафи від 17 000 грн, обов’язок носити з собою військовий квиток, обмеження на керування автомобілем тощо.

Тож в рамках зустрічі будемо говорити про:

  • Повістки та оновлення даних.
  • Облік військовозобов’язаних.
  • Нові заходи впливу за порушення правил військового обліку.
  • Зміни процедури бронювання тощо.

Як нове законодавство буде працювати на практиці для громадян, які зобов’язання під час мобілізації є в бізнесу, які повноваження є в поліції та територіальних центрів комплектування (ТЦК), що очікує на чоловіків за кордоном?

Онлайн реєстрація необхідна для участі. Тож реєструєтесь та до зустрічі на онлайн засіданні!

Спікери

1 / 2
Валерія Безпала
Адвокатка Василь Кісіль і Партнери. Експертка у сфері праці та зайнятості. Членкиня Правління Комітету з управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації. Голова Комітету з трудового права Асоціації правників України.
Віталій Мельянков
Старший юрист Василь Кісіль і Партнери. Спеціалізується у правовому супроводі ІТ бізнесу та електронної комерції, захисті персональних даних та трудовому праві
Валерія Безпала
Віталій Мельянков

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Віктор Дерев'янко

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: