fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-Тренінг з вдосконалення лідерських навичок

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-Тренінг з вдосконалення лідерських навичок. Дата: 08 грудня2020. Час: 11:00 14:00. Мова: російська, 2 дні (8 та 9 грудня). Місце проведення: Онлайн (через https://zoom.us/). У сучасному світі стратегічні цілі кожної компанї стають сміливішими, а конкуренція стає більш жорсткішою. Інколи важко знайти потрібні навички, щоб протистояти конкурентам. Що ж потрібно зробити та знати, щоб досягти успіху?  Команда EBA Management Development Centre запрошує Вас взяти участь в Онлайн-Тренінгу з вдосконалення лідерських навичок, який яка допомагає менеджерам зрозуміти, наскільки ефективні їхні практики з коучингу, підходи до управління людьми, а також стосунки з колегами. Тренер: Олена Давід, керуючий Партнер ASCENDIS UKRAINE, бізнес-тренер, консультант, має 17-річний досвід роботи в міжнародних компаніях FMCG і Automotive, має високі навички у всіх аспектах менеджменту, стратегічного планування, продажах, організаційного розвитку, розвитку партнерства, підприємництва, а також управління персоналом. Цільова аудиторія:  CEO власники бізнесу менеджери середньої ланки всі, хто мають на меті створити мотивовані команди та вдосконалити свої лідерські навички Тренінг проходить в інтерактивному форматі при застосуванні потужного інструменту бізнес-симуляції Ефективність за 100 днів, в результаті якого кожний учасник: отримає реальні кейси та уроки, які можуть бути застосовані в реальних ситуаціях керівником щодо своєї команди; зможе прослідкувати на собі еволюцію характеру менеджера у критичних ситуаціях на робочому місці; відчує на практиці 56 найважливіших викликів, з якими можна зустрітися протягом перших 100 днів на новій посаді; визначить можливості для розвитку людей; виявить поведінку лідера; зможе заохочувати до діяльності та давати зворотній звязок; зрозуміти, як підтримувати професійні та водночас теплі стосунки зі своїми колегами Теми для обговорення: Лідерство та управління Мотивація команди Заохочення до колективної роботи Постановка цілей Комунікація команди Ефект Пігмаліона Відгуки про ефективність Тренери. Олена Давід. керуючий Партнер ASCENDIS UKRAINE, бізнес-тренер, консультант, має 17-річний досвід роботи в міжнародних компаніях FMCG і Automotive, має високі навички у всіх аспектах менеджменту, стратегічного планування, продажах, організаційного розвитку, розвитку партнерства, підприємництва, а також управління персоналом.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Лілія Ямборак. E-mail Liliya.Yamborak@eba.com.ua. Контактний телефон. +380 (67) 218-27-41.

У сучасному світі стратегічні цілі кожної компанї стають сміливішими, а конкуренція стає більш жорсткішою. Інколи важко знайти потрібні навички, щоб протистояти конкурентам. Що ж потрібно зробити та знати, щоб досягти успіху? 

Команда EBA Management Development Centre запрошує Вас взяти участь в Онлайн-Тренінгу з вдосконалення лідерських навичок, який яка допомагає менеджерам зрозуміти, наскільки ефективні їхні практики з коучингу, підходи до управління людьми, а також стосунки з колегами.

Тренер: Олена Давід, керуючий Партнер ASCENDIS UKRAINE, бізнес-тренер, консультант, має 17-річний досвід роботи в міжнародних компаніях FMCG і Automotive, має високі навички у всіх аспектах менеджменту, стратегічного планування, продажах, організаційного розвитку, розвитку партнерства, підприємництва, а також управління персоналом.

Цільова аудиторія: 

 • CEO
 • власники бізнесу
 • менеджери середньої ланки
 • всі, хто мають на меті створити мотивовані команди та вдосконалити свої лідерські навички

Тренінг проходить в інтерактивному форматі при застосуванні потужного інструменту бізнес-симуляції “Ефективність за 100 днів”, в результаті якого кожний учасник:

 • отримає реальні кейси та уроки, які можуть бути застосовані в реальних ситуаціях керівником щодо своєї команди;
 • зможе прослідкувати на собі еволюцію “характеру” менеджера у критичних ситуаціях на робочому місці;
 • відчує на практиці 56 найважливіших викликів, з якими можна зустрітися протягом перших 100 днів на новій посаді;
 • визначить можливості для розвитку людей;
 • виявить поведінку лідера;
 • зможе заохочувати до діяльності та давати зворотній зв’язок;
 • зрозуміти, як підтримувати професійні та водночас теплі стосунки зі своїми колегами

Теми для обговорення:

 1. Лідерство та управління
 2. Мотивація команди
 3. Заохочення до колективної роботи
 4. Постановка цілей
 5. Комунікація команди
 6. Ефект Пігмаліона
 7. Відгуки про ефективність

Тренери

1 / 1
Олена Давід
керуючий Партнер ASCENDIS UKRAINE, бізнес-тренер, консультант, має 17-річний досвід роботи в міжнародних компаніях FMCG і Automotive, має високі навички у всіх аспектах менеджменту, стратегічного планування, продажах, організаційного розвитку, розвитку партнерства, підприємництва, а також управління персоналом.
Олена Давід

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Лілія Ямборак

Зв'язатись
+380 (67) 218-27-41

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Ваші очікування від тренінгу
Вкажіть, будь ласка, мобільний номер телефону.
Звідки Ви дізнались про програму? ( сайт, особистий лист, сторінка FB, розсилка)
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 3
Зареєструватися
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: