fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-тренінг з управління змінами «Планетарна Сага»

HR та підбір персоналу Комунікація Управління людьми
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-тренінг з управління змінами «Планетарна Сага». Дата: 14 вересня2022. Час: 14:00 18:00. Мова: українська. Місце проведення: online (zoom.us). Сучасний менеджмент на підприємстві повинен бути направлений на забезпечення адаптації організації до ринкових умов з метою досягнення найкращих результатів. Необхідність змін заставляє людей задуматися та висловлюватися з цього приводу. Тому перш за все управління змінами направлено на роботу із людським фактором у процесі змін. Команда EBA Management Development Centre спільно з Ascendis Ukraine запрошують Вас взяти участь в онлайн-тренінгу з управління змінами «Планетарна Сага», який буде проводитися за методом бізнес симуляції, під час якої будуть узгоджені цілі змін і створена стратегія, яка буде застосовуватися на робочу місці у вашій компанії, учасники будуть мати можливість самі приймати рішення та робити висновки.  Методи та інструменти: Case Studies Симуляції Зворотній звязок та рефлексія  ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: HR-фахівці, HRD, Керівники відділів, Власники бізнесу, Маркетологи Які знання та навички ви опануєте? управління змінами: учасники проходять через процес, який складається з 8 етапів та навчаються управляти змінами; спілкування та аргументація: учасникам потрібно завдяки навичкам спілкування розподілити ролі в командах, вміння визначати ключові цілі та задачі: участники визначають ролі та задачі, які необхідні для коаліції, яка управляє змінами, виявлення навичок та поведінки для успішного управління змінами і їх застосування в конкретних ситуаціях. Партнер: Ascendis Ukraine Тренер: Олена Давід, керуючий Партнер ASCENDIS UKRAINE, бізнес-тренер, консультант, сертифікований тренер методології INSIGHTS, інструменту розвитку ефективної команди, має 17-річний досвід роботи в міжнародних компаніях FMCG і Automotive, має високі навички у всіх аспектах менеджменту, стратегічного планування, продажах, організаційного розвитку, розвитку партнерства, підприємництва, а також управління персоналом. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку “Реєстрація”, яку Ви можете знайти нижче. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Тренери. Олена Давід. керуючий Партнер ASCENDIS UKRAINE, бізнес-тренер, консультант, сертифікований тренер методології INSIGHTS, інструменту розвитку ефективної команди, має 17-річний досвід роботи в міжнародних компаніях FMCG і Automotive, має високі навички у всіх аспектах менеджменту, стратегічного планування, продажах, організаційного розвитку, розвитку партнерства, підприємництва, а також управління персоналом.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Лілія Ямборак. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380 (67) 218 27 41.

Сучасний менеджмент на підприємстві повинен бути направлений на забезпечення адаптації організації до ринкових умов з метою досягнення найкращих результатів. Необхідність змін заставляє людей задуматися та висловлюватися з цього приводу. Тому перш за все управління змінами направлено на роботу із людським фактором у процесі змін.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Ascendis Ukraine запрошують Вас взяти участь в онлайн-тренінгу з управління змінами «Планетарна Сага», який буде проводитися за методом бізнес симуляції, під час якої будуть узгоджені цілі змін і створена стратегія, яка буде застосовуватися на робочу місці у вашій компанії, учасники будуть мати можливість самі приймати рішення та робити висновки.

 Методи та інструменти:

 • Case Studies
 • Симуляції
 • Зворотній зв’язок та рефлексія

 ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ:

 • HR-фахівці, HRD,
 • Керівники відділів,
 • Власники бізнесу,
 • Маркетологи

Які знання та навички ви опануєте?

 • управління змінами: учасники проходять через процес, який складається з 8 етапів та навчаються управляти змінами;
 • спілкування та аргументація: учасникам потрібно завдяки навичкам спілкування розподілити ролі в командах,
 • вміння визначати ключові цілі та задачі: участники визначають ролі та задачі, які необхідні для коаліції, яка управляє змінами,
 • виявлення навичок та поведінки для успішного управління змінами і їх застосування в конкретних ситуаціях.

Партнер: Ascendis Ukraine

Тренер: Олена Давід, керуючий Партнер ASCENDIS UKRAINE, бізнес-тренер, консультант, сертифікований тренер методології INSIGHTS, інструменту розвитку ефективної команди, має 17-річний досвід роботи в міжнародних компаніях FMCG і Automotive, має високі навички у всіх аспектах менеджменту, стратегічного планування, продажах, організаційного розвитку, розвитку партнерства, підприємництва, а також управління персоналом.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку “Реєстрація”, яку Ви можете знайти нижче. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Тренери

1 / 1
Олена Давід
керуючий Партнер ASCENDIS UKRAINE, бізнес-тренер, консультант, сертифікований тренер методології INSIGHTS, інструменту розвитку ефективної команди, має 17-річний досвід роботи в міжнародних компаніях FMCG і Automotive, має високі навички у всіх аспектах менеджменту, стратегічного планування, продажах, організаційного розвитку, розвитку партнерства, підприємництва, а також управління персоналом.
Олена Давід

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Лілія Ямборак

Зв'язатись
+380 (67) 218 27 41

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Ваші очікування від тренінгу
Ваш мобільний номер телефона?
Тренінг буде оплачувати
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 3
Тренінг буде оплачувати
Зареєструватися
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Тренінг буде оплачувати
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: