fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн- Тренінг: HR метрики для оцінки успішної діяльності компанії

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн- Тренінг: HR метрики для оцінки успішної діяльності компанії. Дата: 16 березня2021. Час: 16:00 18:00. Мова: українська/російська. Місце проведення: online (via zoom.us).  «Люди мають виключне значення для успіху бізнеса, а HR-метрики — для його міцності». Дебра Коен HR-метрики – це сучасний інструмент оцінки ефективності HR-маркетингу та інших процесів. Вони необхідні для детального аналізу конкретних процесів та допомагають керівникам оцінювати продуктивність праці окремих працівників і цілих підрозділів, особисту ефективність, ставлення персоналу до організації та багато іншого. EBA Management Development Centre разом з HR Upgrade Academy запрошує Вас взяти участь в Онлайн- тренінгу: HR метрики для оцінки успішної діяльності компанії, який дозволить вам: оцінити ефективність HR-відділу та співробітників компанії; побачити реальний стан речей у компанії; розставити пріоритети в компанії Тренер: Анастасія Осипова, засновниця HR Upgrade Academy, тренерський досвід: 4+ років (HR школи рівня Basic, Professional, авторські поглиблені курси Compensation & Benefits Professional, Грейдинг: побудова системи, бюджетування та HR метрики), досвід роботи у сфері пільг та компенсацій, 10+ років працювала у компаніях: Innovecs, Imperial Tobacco Ukraine, Сушия, 1+1 media group, Leroy Merlin Ukraine, Mary Kay. Цільова аудиторія: HR -менеджери, HR бізнес-партнери, спеціалісти з пошуку персоналу, спеціалісти з оцінки персоналу  Які знання та навички ви опануєте? Ключові HR метрики, якими оцінюється якість людських ресурсів; Ефективність персоналу та як вона вимірюється; Що таке бюджет затрат на персонал; Бюджетування та які є основні статті бюджету на персонал; Як провести експрес аналіз та корегування статей бюджету на персонал Тренери. Анастасія Осипова. засновниця проекту HR Upgrade Academy, тренерський досвід: 4+ років (HR школи рівня Basic, Professional, авторські поглиблені курсм Compensation & Benefits Professional, Грейдинг: побудова системи, бюджетування та HR метрики), досвід роботи у сфері пільг та компенсацій, 10+ років працювала у компаніях: Innovecs, Imperial Tobacco Ukraine, Сушия, 1+1 media group, Leroy Merlin Ukraine, Mary Kay. Напрямки професійної діяльності: - розробка і впровадження політик і процедур в області оплати праці, пільг і компенсацій; - побудова грейдингової структури оплати праці; - розробка систем стимулювання персоналу на основі KPI; - аналіз і планування витрат на оплату праці; - планування чисельності персоналу, нормування, бюджетування; - розробка конкурентоспроможної системи пільг для персоналу.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Лілія Ямборак. E-mail Liliya.Yamborak@eba.com.ua. Контактний телефон. +380 (67) 218-27-41.

 «Люди мають виключне значення для успіху бізнеса,

а HRметрики — для його міцності». Дебра Коен

HR-метрики – це сучасний інструмент оцінки ефективності HR-маркетингу та інших процесів. Вони необхідні для детального аналізу конкретних процесів та допомагають керівникам оцінювати продуктивність праці окремих працівників і цілих підрозділів, особисту ефективність, ставлення персоналу до організації та багато іншого.

EBA Management Development Centre разом з HR Upgrade Academy запрошує Вас взяти участь в Онлайн- тренінгу: HR метрики для оцінки успішної діяльності компанії, який дозволить вам:

 • оцінити ефективність HR-відділу та співробітників компанії;
 • побачити реальний стан речей у компанії;
 • розставити пріоритети в компанії

Тренер: Анастасія Осипова, засновниця HR Upgrade Academy, тренерський досвід: 4+ років (HR школи рівня Basic, Professional, авторські поглиблені курси Compensation & Benefits Professional, Грейдинг: побудова системи, бюджетування та HR метрики), досвід роботи у сфері пільг та компенсацій, 10+ років працювала у компаніях: Innovecs, Imperial Tobacco Ukraine, Сушия, 1+1 media group, Leroy Merlin Ukraine, Mary Kay.

Цільова аудиторія:

 • HR -менеджери,
 • HR бізнес-партнери,
 • спеціалісти з пошуку персоналу,
 • спеціалісти з оцінки персоналу

 Які знання та навички ви опануєте?

 • Ключові HR метрики, якими оцінюється якість людських ресурсів;
 • Ефективність персоналу та як вона вимірюється;
 • Що таке бюджет затрат на персонал;
 • Бюджетування та які є основні статті бюджету на персонал;
 • Як провести експрес аналіз та корегування статей бюджету на персонал

Тренери

1 / 1
Анастасія Осипова
засновниця проекту HR Upgrade Academy, тренерський досвід: 4+ років (HR школи рівня Basic, Professional, авторські поглиблені курсм Compensation & Benefits Professional, Грейдинг: побудова системи, бюджетування та HR метрики), досвід роботи у сфері пільг та компенсацій, 10+ років працювала у компаніях: Innovecs, Imperial Tobacco Ukraine, Сушия, 1+1 media group, Leroy Merlin Ukraine, Mary Kay. Напрямки професійної діяльності: - розробка і впровадження політик і процедур в області оплати праці, пільг і компенсацій; - побудова грейдингової структури оплати праці; - розробка систем стимулювання персоналу на основі KPI; - аналіз і планування витрат на оплату праці; - планування чисельності персоналу, нормування, бюджетування; - розробка конкурентоспроможної системи пільг для персоналу.
Анастасія Осипова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Лілія Ямборак

Зв'язатись
+380 (67) 218-27-41

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Ваші очікування від тренінгу
Вкажіть, будь ласка, мобільний номер телефону.
Звідки Ви дізнались про програму? ( сайт, особистий лист, сторінка FB, розсилка)
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 3
Зареєструватися
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: