fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-семінар Податкового комітету ЄБА щодо проблемних питань ведення об’єднаної звітності ЄСВ і ПДФО

  • Дата: 16/07/2021
  • Час: 10:00 - 12:00
Місце проведення:

Віртуальна зала STEFES

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-семінар Податкового комітету ЄБА щодо проблемних питань ведення об’єднаної звітності ЄСВ і ПДФО. Дата: 16 липня2021. Час: 10:00 12:00. Місце проведення: Віртуальна зала STEFES. Запрошуємо Вас на Онлайн-семінар Податкового комітету ЄБА щодо проблемних питань ведення об’єднаної звітності ЄСВ і ПДФО.   Дата та час: 16 липня, 10:00 онлайн-зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us   Попередній перелік питань до обговорення за посиланням. Просимо Вас надсилати питання/пропозиції до обговорення під час зустрічі на committees@eba.com.ua або natalia.artemchuk@eba.com.ua до кінця дня, 14 липня 2021 року. Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація є обов’язковою! Лише зареєстровані учасники отримують актуальне посилання для участі у заході.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Соломатіна. E-mail Anastasiia.Solomatina@eba.com.ua. Контактний телефон. 067-218-27-19.

Запрошуємо Вас на Онлайн-семінар Податкового комітету ЄБА щодо проблемних питань ведення об’єднаної звітності ЄСВ і ПДФО.  

Дата та час: 16 липня, 10:00 онлайн-зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us  

Попередній перелік питань до обговорення за посиланням.

Просимо Вас надсилати питання/пропозиції до обговорення під час зустрічі на committees@eba.com.ua або natalia.artemchuk@eba.com.ua до кінця дня, 14 липня 2021 року.

Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація є обов’язковою! Лише зареєстровані учасники отримують актуальне посилання для участі у заході.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Соломатіна

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: