fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-Програма з правового розвитку EBA-Asters. Модуль 5. Діяльність правоохоронної системи та безпека бізнесу, що варто очікувати бізнесу

 • Дата: 01/12/2020
 • Мова: українська/російська
 • Час: 16:00 - 17:00
 • Мова:безкоштовно для членів Асоціації
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-Програма з правового розвитку EBA-Asters. Модуль 5. Діяльність правоохоронної системи та безпека бізнесу, що варто очікувати бізнесу. Дата: 01 грудня2020. Час: 16:00 17:00. Мова: українська/російська. Мова: безкоштовно для членів Асоціації. Legum servi sumus ut liberi esse possimus –  Ми повинні бути рабами закону, щоб стати вільними (Цицерон) Сучасний цивілізований світ регулюється законом, а правники є його безпосередніми представниками і основна мета їх полягає в уособленні законодавства своєї країни та представництві інтересів клієнтів. Програма з правового розвитку EBA та юридичної фірми Asters – це освітній продукт, спрямований на набуття принципово нових юридичних знань, як юристами, що практикують у галузі правового супроводу та захисту бізнесу, так і менеджерами з відповідною освітою. Структура та зміст програми насамперед передбачає професійний розвиток юристів, що володіють комплексними знаннями та проводять практику у своїй галузі права, а також пов’язані з функціональними аспектами законодавства. ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ НА FACEBOOK!  ПРОТЯГОМ НАВЧАННЯ ВИ: Дізнаєтесь, що варто очікувати бізнесу від правоохоронних органів України. ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ Практикуючі юристи. Юрисконсульти та менеджери. Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання. Модуль 5. Діяльність правоохоронної системи та безпека бізнесу, що варто очікувати бізнесу. Зміни в керівництві Прокуратури, НАБУ, ДБР та їх вплив на правоохоронну систему. Проекти створення Бюро економічної безпеки та обмеження повноважень СБУ. Аналіз останніх тенденцій, справ та підходів правоохоронних органів. Спікери. Сергій Гребенюк. Партнер, керівник практики кримінального права Астерс. Орест Стасюк. Радник, Астерс. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

“Legum servi sumus ut liberi esse possimus” – 
Ми повинні бути рабами закону, щоб стати вільними (Цицерон)

Сучасний цивілізований світ регулюється законом, а правники є його безпосередніми представниками і основна мета їх полягає в уособленні законодавства своєї країни та представництві інтересів клієнтів.

Програма з правового розвитку EBA та юридичної фірми Asters – це освітній продукт, спрямований на набуття принципово нових юридичних знань, як юристами, що практикують у галузі правового супроводу та захисту бізнесу, так і менеджерами з відповідною освітою. Структура та зміст програми насамперед передбачає професійний розвиток юристів, що володіють комплексними знаннями та проводять практику у своїй галузі права, а також пов’язані з функціональними аспектами законодавства.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ НА FACEBOOK!

 ПРОТЯГОМ НАВЧАННЯ ВИ:

 • Дізнаєтесь, що варто очікувати бізнесу від правоохоронних органів України.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

 • Практикуючі юристи.
 • Юрисконсульти та менеджери.
 • Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання.

Модуль 5. Діяльність правоохоронної системи та безпека бізнесу, що варто очікувати бізнесу.

 • Зміни в керівництві Прокуратури, НАБУ, ДБР та їх вплив на правоохоронну систему.
 • Проекти створення Бюро економічної безпеки та обмеження повноважень СБУ.
 • Аналіз останніх тенденцій, справ та підходів правоохоронних органів.

Спікери

1 / 2
Сергій Гребенюк
Партнер, керівник практики кримінального права Астерс
Орест Стасюк
Радник, Астерс
Сергій Гребенюк
Орест Стасюк

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: