fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-Програма з правового розвитку EBA-Asters. Модуль 4. Віддалена робота: чи підтримує законодавство “нову нормальність”?

  • Дата: 06/10/2021
  • Мова: українська
  • Час: 12:00 - 13:00
  • Внесок:безкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-Програма з правового розвитку EBA-Asters. Модуль 4. Віддалена робота: чи підтримує законодавство “нову нормальність”?. Дата: 06 жовтня2021. Час: 12:00 13:00. Мова: українська. Внесок: безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Програма з правового розвитку EBA та юридичної фірми Asters – це освітній продукт, спрямований на набуття принципово нових юридичних знань, як юристами, що практикують у галузі правового супроводу та захисту бізнесу, так і менеджерами з відповідною освітою. Структура та зміст програми насамперед передбачає професійний розвиток юристів, що володіють комплексними знаннями та проводять практику у своїй галузі права, а також пов’язані з функціональними аспектами законодавства. ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ Практикуючі юристи. Юрисконсульти та менеджери. Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання. Модуль 4. Віддалена робота: чи підтримує законодавство “нову нормальність”?  Поточне регулювання надомної праці та роботи з дому. Кращі практики, нові виклики та юридичні недоліки. Законопроектні ініціативи: чи відповідають вони інтересам бізнесу? Спікери. Катерина Марченко. заступник директора юридичного департаменту ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед». Інеса Летич. Радник та співкерівник практики трудового права Asters, володіє близько 15-річним досвідом у сфері трудового права. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Програма з правового розвитку EBA та юридичної фірми Asters – це освітній продукт, спрямований на набуття принципово нових юридичних знань, як юристами, що практикують у галузі правового супроводу та захисту бізнесу, так і менеджерами з відповідною освітою. Структура та зміст програми насамперед передбачає професійний розвиток юристів, що володіють комплексними знаннями та проводять практику у своїй галузі права, а також пов’язані з функціональними аспектами законодавства.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

  • Практикуючі юристи.
  • Юрисконсульти та менеджери.
  • Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання.

Модуль 4. Віддалена робота: чи підтримує законодавство “нову нормальність”? 

  • Поточне регулювання надомної праці та роботи з дому.
  • Кращі практики, нові виклики та юридичні недоліки.
  • Законопроектні ініціативи: чи відповідають вони інтересам бізнесу?

Спікери

1 / 2
Катерина Марченко
заступник директора юридичного департаменту ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед»
Інеса Летич
Радник та співкерівник практики трудового права Asters, володіє близько 15-річним досвідом у сфері трудового права
Катерина Марченко
Інеса Летич

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: