fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-Програма з правового розвитку EBA-Asters. Модуль 2. Перевірки АМК: закон, практика, захист бізнесу

 • Дата: 22/09/2021
 • Мова: українська
 • Час: 12:00 - 13:00
 • Внесок:безкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-Програма з правового розвитку EBA-Asters. Модуль 2. Перевірки АМК: закон, практика, захист бізнесу. Дата: 22 вересня2021. Час: 12:00 13:00. Мова: українська. Внесок: безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Програма з правового розвитку EBA та юридичної фірми Asters – це освітній продукт, спрямований на набуття принципово нових юридичних знань, як юристами, що практикують у галузі правового супроводу та захисту бізнесу, так і менеджерами з відповідною освітою. Структура та зміст програми насамперед передбачає професійний розвиток юристів, що володіють комплексними знаннями та проводять практику у своїй галузі права, а також пов’язані з функціональними аспектами законодавства. ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ Практикуючі юристи. Юрисконсульти та менеджери. Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання. Модуль 2. Перевірки АМК: закон, практика, захист бізнесу. Підстави і процедура перевірки, права та обов’язки перевіряючих та об’єкта перевірки, доступ до комп’ютерів та інших місць зберігання інформації, арешт та вилучення доказів, витребування усних пояснень, межі компетенції перевіряючих, вимоги до процесуальних документів. Як забезпечити захист компанії у випадку проведення перевірки, правила організації супроводження процесу перевірки, розподіл функцій і завдань команди супроводження. Правила поведінки працівників під час перевірки, правила надання/протоколювання усних пояснень, надання документів та іншої інформації, засоби правового захисту. Необхідні дії після перевірки. Спікери. Олександр Вознюк. Партнер Астерс, спеціалізується на питаннях конкурентного права та державних закупівель. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Програма з правового розвитку EBA та юридичної фірми Asters – це освітній продукт, спрямований на набуття принципово нових юридичних знань, як юристами, що практикують у галузі правового супроводу та захисту бізнесу, так і менеджерами з відповідною освітою. Структура та зміст програми насамперед передбачає професійний розвиток юристів, що володіють комплексними знаннями та проводять практику у своїй галузі права, а також пов’язані з функціональними аспектами законодавства.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

 • Практикуючі юристи.
 • Юрисконсульти та менеджери.
 • Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання.

Модуль 2. Перевірки АМК: закон, практика, захист бізнесу.

 • Підстави і процедура перевірки, права та обов’язки перевіряючих та об’єкта перевірки, доступ до комп’ютерів та інших місць зберігання інформації, арешт та вилучення доказів, витребування усних пояснень, межі компетенції перевіряючих, вимоги до процесуальних документів.
 • Як забезпечити захист компанії у випадку проведення перевірки, правила організації супроводження процесу перевірки, розподіл функцій і завдань команди супроводження.
 • Правила поведінки працівників під час перевірки, правила надання/протоколювання усних пояснень, надання документів та іншої інформації, засоби правового захисту.
 • Необхідні дії після перевірки.

Спікери

1 / 1
Олександр Вознюк
Партнер Астерс, спеціалізується на питаннях конкурентного права та державних закупівель
Олександр Вознюк

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: