fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-дискусія: “Українська економіка під час війни. Що далі?”

Фінанси CEO, TOП менеджмент Економісти, фінансисти
 • Дата: 04/08/2022 (ЧТ)
 • Мова: українська, російська
 • Час: 14:00 - 16:00
Місце проведення:

ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-дискусія: “Українська економіка під час війни. Що далі?”. Дата: 04 серпня2022. Час: 14:00 16:00. Мова: українська, російська. Місце проведення: ZOOM. Шановні члени Асоціації!   Запрошуємо вас на онлайн-дискусію Anticrisis Economics with EBA Odesa: “Українська економіка під час війни. Що далі?”.   Економіка України зазнає колосальних збитків від російської збройної агресії, й наразі ці втрати оцінити важко, адже війна триває. Також ми побачили наслідки перших кроків в державній політиці, які мали допомогти економіці країни пройти через удари та невизначеності війни. Навіть у ці надскладні часи бізнес продовжує працювати та підтримувати економічний тил. Все це стало підставою для своєрідного голосу довіри до відновлення країни з боку західних партнерів та дали поштовх до широкого обговорення майбутнього великого плану відновлення України.  Під час зустрічі наші експерти проаналізують стан економіки та ідеї антикризового плану, а також дадуть прогнози щодо подальшого стану бізнес-клімату і поради до чого готуватися компаніям.    Ця зустріч запланована на четвер 4 серпня 2022 року о 14:00 на ресурсі ZOOM.   Питання до обговорення:     Валютний ринок в умовах воєнного стану.   Оновлені макроекономічні прогнози на 2022 рік.    Способи для мінімізації негативних наслідків війни та методи для підтримки економіки .   Зміни у динаміці можливостей бізнесу та інвестицій.    Пошук потенційних партнерів, як в Україні так і за її межами у рамках Комітету відновлення України ЕВА та Комітету безпеки та захисту бізнесу ЕВА.    Результати щомісячного дослідження ЕВА за липень.    Про ситуацію на світових ринках із продовольством.  Про тенденції на валютному ринку та загрози макроекономічний стабільності. Який є вихід для покращення економіки України у воєнний час?   Економічні наслідки війни для Півдня України: перспективи, виклики, можливості. Спікери:      Сергій Ніколайчук, Заступник Голови НБУ. Світлана Михайловська, Заступник директора з представництва інтересів компаній-членів ЕВА. Олена Білан, Головний економіст, Голова аналітичного департаменту “Dragon Capital”.   Сергій Якубовський, Економіст, доктор економічних наук, професор ОНУ ім. І.І. Мечникова.  Модератори:    Артур Ніцевич, Партнер Interlegal, Голова Правничого комітету Південноукраїнського офісу ЕВА.   Микола Мельников, Партнер Interlegal.  Битви виграє армія, а війну – економіка.  Ми надішлемо лінк на підключення усім зареєстрованим учасникам. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected] Контактний телефон. 048 737 38 83.

Шановні члени Асоціації!  

Запрошуємо вас на онлайн-дискусію Anticrisis Economics with EBA Odesa: “Українська економіка під час війни. Що далі?”.  

Економіка України зазнає колосальних збитків від російської збройної агресії, й наразі ці втрати оцінити важко, адже війна триває. Також ми побачили наслідки перших кроків в державній політиці, які мали допомогти економіці країни пройти через удари та невизначеності війни. Навіть у ці надскладні часи бізнес продовжує працювати та підтримувати економічний тил. Все це стало підставою для своєрідного голосу довіри до відновлення країни з боку західних партнерів та дали поштовх до широкого обговорення майбутнього великого плану відновлення України. 

Під час зустрічі наші експерти проаналізують стан економіки та ідеї антикризового плану, а також дадуть прогнози щодо подальшого стану бізнес-клімату і поради до чого готуватися компаніям.   

Ця зустріч запланована на четвер 4 серпня 2022 року о 14:00 на ресурсі ZOOM.  

Питання до обговорення:    

 • Валютний ринок в умовах воєнного стану.  
 • Оновлені макроекономічні прогнози на 2022 рік.   
 • Способи для мінімізації негативних наслідків війни та методи для підтримки економіки .  
 • Зміни у динаміці можливостей бізнесу та інвестицій.   
 • Пошук потенційних партнерів, як в Україні так і за її межами у рамках Комітету відновлення України ЕВА та Комітету безпеки та захисту бізнесу ЕВА.   
 • Результати щомісячного дослідження ЕВА за липень.   
 • Про ситуацію на світових ринках із продовольством. 
 • Про тенденції на валютному ринку та загрози макроекономічний стабільності.
 • Який є вихід для покращення економіки України у воєнний час?  
 • Економічні наслідки війни для Півдня України: перспективи, виклики, можливості.

Спікери:     

 • Сергій Ніколайчук, Заступник Голови НБУ.
 • Світлана Михайловська, Заступник директора з представництва інтересів компаній-членів ЕВА.

 • Олена Білан, Головний економіст, Голова аналітичного департаменту “Dragon Capital”.  
 • Сергій Якубовський, Економіст, доктор економічних наук, професор ОНУ ім. І.І. Мечникова. 

Модератори:   

 • Артур Ніцевич, Партнер Interlegal, Голова Правничого комітету Південноукраїнського офісу ЕВА.  
 • Микола Мельников, Партнер Interlegal. 

Битви виграє армія, а війну – економіка. 

Ми надішлемо лінк на підключення усім зареєстрованим учасникам. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.  

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
048 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: