fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Офіційне представлення нового керівника Дніпровського офісу Катерини Присяжнюк

  • Дата: 02/10/2020
  • Час: 14:00 - 14:15
Місце проведення:

Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Офіційне представлення нового керівника Дніпровського офісу Катерини Присяжнюк. Дата: 02 жовтня2020. Час: 14:00 14:15. Місце проведення: Microsoft Teams. У керівному складі офісу Європейської Бізнес Асоціації у Дніпрі відбулися зміни. З вересня 2020 року очільницею регіонального офісу стала Катерина Присяжнюк. Запрошуємо долучитися до короткої зустрічі, на якій Анна Деревянко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації, офіційно представить Катерину. В свою чергу, новий керівник розкриє своє бачення подальшої роботи офісу та дасть відповіді на питання аудиторії. Подія буде відбуватися онлайн на платформі Microsoft Teams. Приєднуйтесь!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Марина Даценко. Контактний телефон. 066 127 53 27.

У керівному складі офісу Європейської Бізнес Асоціації у Дніпрі відбулися зміни. З вересня 2020 року очільницею регіонального офісу стала Катерина Присяжнюк.

Запрошуємо долучитися до короткої зустрічі, на якій Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації, офіційно представить Катерину. В свою чергу, новий керівник розкриє своє бачення подальшої роботи офісу та дасть відповіді на питання аудиторії.

Подія буде відбуватися онлайн на платформі Microsoft Teams.

Приєднуйтесь!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Марина Даценко

066 127 53 27
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: