fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Обговорення з Мінекономіки нового законопроєкту щодо ринкового нагляду

  • Дата: 02/02/2024 (ПТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 14:00 - 15:30
Місце проведення:

платформа ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Обговорення з Мінекономіки нового законопроєкту щодо ринкового нагляду. Дата: 02 лютого2024. Час: 14:00 15:30. Мова: Українська. Місце проведення: платформа ZOOM. Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до обговорення проєкту Закону щодо удосконалення державного ринкового нагляду та системи технічного регулювання відповідно до вимог ЄС, який наприкінці минулого року був опублікований Міністерством економіки України.  Асоціація підтримує необхідність виконання наших зобов’язань перед ЄС щодо приведення законодавства України про державний ринковий нагляд нехарчової продукції у відповідність до принципів та практик Європейського Союзу. Більше того, внесення змін до законодавства про ринковий нагляд є передумовою підписання Угоди АСАА з ЄС про так-званий «промисловий безвіз».  У той же час, Проєкт Закону пропонує суттєво збільшити повноваження органів ринкового нагляду та митного контролю, що не може не хвилювати бізнес. Відтак, запрошуємо Вас на обговорення даного Проєкту Закону з Міністерством економіки України, що відбудеться 2 лютого з 14:00 до 15:30 на платформі Zoom.  Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.   Захід організовано за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в межах спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.   До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Вікторія Куликова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 656 08 70.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до обговорення проєкту Закону щодо удосконалення державного ринкового нагляду та системи технічного регулювання відповідно до вимог ЄС, який наприкінці минулого року був опублікований Міністерством економіки України. 

Асоціація підтримує необхідність виконання наших зобов’язань перед ЄС щодо приведення законодавства України про державний ринковий нагляд нехарчової продукції у відповідність до принципів та практик Європейського Союзу. Більше того, внесення змін до законодавства про ринковий нагляд є передумовою підписання Угоди АСАА з ЄС про так-званий «промисловий безвіз».  У той же час, Проєкт Закону пропонує суттєво збільшити повноваження органів ринкового нагляду та митного контролю, що не може не хвилювати бізнес.

Відтак, запрошуємо Вас на обговорення даного Проєкту Закону з Міністерством економіки України, що відбудеться 2 лютого з 14:00 до 15:30 на платформі Zoom. 

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

 

Захід організовано за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в межах спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

 

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Куликова

Зв'язатись
+380 (67) 656 08 70
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: