fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Обговорення проєкту Технічного регламенту щодо безпечності хімічної продукції

  • Дата: 16/05/2024 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

платформа Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Обговорення проєкту Технічного регламенту щодо безпечності хімічної продукції. Дата: 16 травня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська. Місце проведення: платформа Zoom. Безпечність хімічної продукції є критично важливим питанням для захисту здоровя людей та довкілля. Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас на зустріч з Оленою Крамаренко, заступницею Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, для обговорення останньої редакції проєкту Технічного регламенту щодо безпечності хімічної продукції. Під час цієї зустрічі, запланованої на 16 травня об 11:00, відбудеться презентація проєкту Технічного регламенту фахівцями Міністерства та обговорення положень проєкту учасниками зустрічі. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації. До зустрічі! Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Віктор Погорілий. E-mail [email protected].

Безпечність хімічної продукції є критично важливим питанням для захисту здоров’я людей та довкілля. Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас на зустріч з Оленою Крамаренко, заступницею Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, для обговорення останньої редакції проєкту Технічного регламенту щодо безпечності хімічної продукції.

Під час цієї зустрічі, запланованої на 16 травня об 11:00, відбудеться презентація проєкту Технічного регламенту фахівцями Міністерства та обговорення положень проєкту учасниками зустрічі.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації.

До зустрічі!

Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Віктор Погорілий

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: