fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Обговорення Асоціації «Підрив Каховської ГЕС: наслідки для бізнесу»

  • Дата: 14/06/2023 (СР)
  • Мова: українська (з перекладом)
  • Час: 11:00 - 12:00
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Обговорення Асоціації «Підрив Каховської ГЕС: наслідки для бізнесу». Дата: 14 червня2023. Час: 11:00 12:00. Мова: українська (з перекладом). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom. Підрив росіянами Каховської ГЕС спричинив потужне затоплення, що створило небезпеку для життя сотні тисяч цивільних, місцевої флори та фауни, природніх ресурсів. Підприємства, що знаходяться в регіоні, також суттєво постраждали. Щоб розібратися у наслідках цієї катастрофи для компаній та індустрій, Європейська Бізнес Асоціація проведе спеціальне обговорення «Підрив Каховської ГЕС: наслідки для бізнесу». Долучайтеся 14 червня об 11:00 за київським часом через Zoom, щоб більше дізнатися про наслідки для України та світу та отримати актуальну інформацію про те, якої допомоги потребує регіон, аби подолати наслідки руйнувань. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Мудрик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 03.

Підрив росіянами Каховської ГЕС спричинив потужне затоплення, що створило небезпеку для життя сотні тисяч цивільних, місцевої флори та фауни, природніх ресурсів. Підприємства, що знаходяться в регіоні, також суттєво постраждали.

Щоб розібратися у наслідках цієї катастрофи для компаній та індустрій, Європейська Бізнес Асоціація проведе спеціальне обговорення «Підрив Каховської ГЕС: наслідки для бізнесу».

Долучайтеся 14 червня об 11:00 за київським часом через Zoom, щоб більше дізнатися про наслідки для України та світу та отримати актуальну інформацію про те, якої допомоги потребує регіон, аби подолати наслідки руйнувань.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Мудрик

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 03
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: