fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Нетворкінг. Довіра. Бізнес

  • Дата: 02/06/2017 (ПТ)
  • Час: 12:00 - 23:59
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Нетворкінг. Довіра. Бізнес. Дата: 02 червня2017. Час: 12:00 23:59. 30 травня команда проекту та учасники затестили новий формат нетворкінгу. Ми в Unlimit неодноразово чули розповіді про те, що підприємці, коли відвідують заходи, які передбачають нетворкінг та знайомства, не встигають іще переступити поріг локації, а вже одразу починають роздавати візитівки. Це часто викликає зворотній ефект у людини, яка цю візитівку отримує. Є багато корисних прийомів, які нівелюють такий ефект, роблять знайомство гармонійним та легким для обох сторін. Ми вирішили запросити на захід людину, яка спеціалізується на темі, як справляти необхідне враження та, що важливо, як викликати довіру. Олександр Зайома – тренер «Школы Красноречия», став спікером та модератором нашого івенту. Олександр – дуже харизматична особистість – розповів гостям, як важливо вірно використовувати мову свого тіла. Жестикуляція, міміка, позиція тіла, посмішка, тон голосу, етс. – є важливими інструментами невербального спілкування. Олександр звернув увагу слухачів, як нерозумно і недалекоглядно недооцінювати ці дрібниці: поставу, погляд, рукостискання, одяг, перші слова. Почуття гумору Олександра та наведені ним курйозні, смішні випадки під час зустрічей та переговорів дуже підняли настрій та розслабили публіку. Підприємці почували себе більш розкуто, тому друга частина зустрічі, а тобто – безпосередньо нетворкінг - відбулася легко та невимушено. За відгуками гостей - учасників проекту - захід виявися дуже корисним. Ми і познайомитися встигли, і знання нові отримали. Я тепер знаю, як важливо не сутулитися та дивитися людині в очі. В житті я часто  відводжу погляд, - цитуємо одного з відвідувачів події. Формат зайшов, а це означає - друзі, до нових зустрічей.

30 травня команда проекту та учасники затестили новий формат нетворкінгу.

Ми в Unlimit неодноразово чули розповіді про те, що підприємці, коли відвідують заходи, які передбачають нетворкінг та знайомства, не встигають іще переступити поріг локації, а вже одразу починають роздавати візитівки. Це часто викликає зворотній ефект у людини, яка цю візитівку отримує.

Є багато корисних прийомів, які нівелюють такий ефект, роблять знайомство гармонійним та легким для обох сторін.

Ми вирішили запросити на захід людину, яка спеціалізується на темі, як справляти необхідне враження та, що важливо, як викликати довіру.

Олександр Зайома – тренер «Школы Красноречия», став спікером та модератором нашого івенту.

Олександр – дуже харизматична особистість – розповів гостям, як важливо вірно використовувати мову свого тіла. Жестикуляція, міміка, позиція тіла, посмішка, тон голосу, етс. – є важливими інструментами невербального спілкування. Олександр звернув увагу слухачів, як нерозумно і недалекоглядно недооцінювати ці дрібниці: поставу, погляд, рукостискання, одяг, перші слова.

Почуття гумору Олександра та наведені ним курйозні, смішні випадки під час зустрічей та переговорів дуже підняли настрій та розслабили публіку. Підприємці почували себе більш розкуто, тому друга частина зустрічі, а тобто – безпосередньо нетворкінг – відбулася легко та невимушено.

За відгуками гостей – учасників проекту – захід виявися дуже корисним. “Ми і познайомитися встигли, і знання нові отримали. Я тепер знаю, як важливо не сутулитися та дивитися людині в очі. В житті я часто  відводжу погляд”, – цитуємо одного з відвідувачів події.

Формат “зайшов”, а це означає – друзі, до нових зустрічей.

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: