fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертне обговорення Асоціації: “Банківське регулювання” за участі представників Національного банку України

 • Дата: 19/07/2019 (ПТ)
 • Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад)
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Початок реєстраціїo 09:30
Місце проведення:

Офіс Асоціації, Андріївський узвіз, 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експертне обговорення Асоціації: “Банківське регулювання” за участі представників Національного банку України. Дата: 19 липня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад). Початок реєстрації o 09:30. Місце проведення: Офіс Асоціації, Андріївський узвіз, 1А. Реєстрація закрита! Запрошуємо вас на експертне обговорення Асоціації Банківське регулювання за участі представників Національного банку України, яке відбудеться 19 липня, о 10:00, в офісі Асоціації. Ми плануємо обговорити результати діяльності НБУ за перше півріччя 2019 року, та плани і цілі на найближчий час. До того ж, поговоримо про економічний розвиток та інвестиційний потенціал країни. Зокрема, сфокусуємось на наступному: Плани та подальші перспективи імплементації Закону про валюту та валютні операції Вдосконалення законодавчої бази для розвитку та повноцінного функціонування послуги зняття готівки на касі Розширення сфери застосування корпоративних платіжних карток, створення сприятливих умов для розвитку ринку корпоративних платіжних карток Певні ситуації з пенсійними та зарплатними виплатами Розширення функціоналу електронної ідентифікації клієнта банку (BankID) Наші спікери: Яків Смолій, Голова НБУ Сергій Ніколайчук, Директор департаменту монетарної політики та економічного аналізу Томаш Фіала, CEO Dragon Capital Володимир Лавренчук, голова правління Raiffeisen Bank Aval Ігор Ланда, СЕО Новус Україна Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представника від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (18 липня 18:00). З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044-496-06-01.

Реєстрація закрита!

Запрошуємо вас на експертне обговорення Асоціації “Банківське регулювання” за участі представників Національного банку України, яке відбудеться 19 липня, о 10:00, в офісі Асоціації.

Ми плануємо обговорити результати діяльності НБУ за перше півріччя 2019 року, та плани і цілі на найближчий час. До того ж, поговоримо про економічний розвиток та інвестиційний потенціал країни.

Зокрема, сфокусуємось на наступному:

 • Плани та подальші перспективи імплементації Закону про валюту та валютні операції
 • Вдосконалення законодавчої бази для розвитку та повноцінного функціонування послуги зняття готівки на касі
 • Розширення сфери застосування корпоративних платіжних карток, створення сприятливих умов для розвитку ринку корпоративних платіжних карток
 • Певні ситуації з пенсійними та зарплатними виплатами
 • Розширення функціоналу електронної ідентифікації клієнта банку (BankID)

Наші спікери:

 • Яків Смолій, Голова НБУ
 • Сергій Ніколайчук, Директор департаменту монетарної політики та економічного аналізу
 • Томаш Фіала, CEO Dragon Capital
 • Володимир Лавренчук, голова правління Raiffeisen Bank Aval
 • Ігор Ланда, СЕО Новус Україна

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представника від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (18 липня 18:00).

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
044-496-06-01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Чи потрібен Вам переклад?
Зареєструватися
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: