fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Навчальний курс “Основи міжнародної торгівлі 6.0”

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Навчальний курс “Основи міжнародної торгівлі 6.0”. Дата: 12 березня2024. Час: 11:00 15:00. Мова: Українська. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Мінливе політичне та економічне середовище має безпосередній вплив на торговельні процеси. На прикладі України бачимо, як стрімко можуть змінюватися умови для експорту та імпорту в залежності від безлічі факторів — від внутрішніх регулювань воєнного стану до зовнішніх обмежень, чи, навпаки, преференцій.   Крім того, Україна стрімко гармонізує Європейське митне законодавство. Зміни відбуваються регулярно і без напрацьованих знань та навичок зорієнтуватися може бути досить складно. Саме тому, Митний комітет Європейської Бізнес Асоціації продовжує проводити «Основи міжнародної торгівлі» - курс, який допоможе вам краще зрозуміти практичну складову процесів та розібратися в нових реаліях міжнародної торгівлі та митного регулювання. Цього разу курс триває два дні : 12 березня (11:00-15:00) та 13 березня (11:00-15:00), і буде присвячений усім поточним та актуальним змінам, пов’язаних з євроінтеграцію або ще чекають на бізнес у 2024 році. Курс буде корисним для менеджменту компаній, в тому числі: ін-хаус юристів керівників відділів ЗЕД. По завершенні курсу всі компанії-учасники тренінгу отримають індивідуальні консультації від наших спеціалістів, а також Сертифікат про проходження навчання. Програма курсу:. Модуль 1: Загальний огляд поточних та перспективних змін у сфері митного права та міжнародної торгівлі Модуль 2: Логістика, інструмент міжнародної торгівлі. Модуль 3: АЕО та спільний транзит. Модуль 4: Криміналізація контрабанди, зміни у питаннях відповідальності за порушення митних правил, митна вартість та класифікація товарів, актуальна судова практика. Модуль 5: Зміни у практичній складовій митних процедур. Модуль 6: Альтернативні правила ПанЄвроМед.Тренери. Олег Кириєвський. Керуючий партнер First Chair Legal, співголова Митного комітету Європейської Бізнес Асоціації. Олександр Лазарєв. Генеральний директор LAMARIN, співголова Митного комітету Європейської Бізнес Асоціації. Юлія Лазарєва. співзасновник логістичної компанії Lamarin LLC, 16 років досвіду роботи в морській логістиці. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Наталія Артемчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 15 33.

Про програму

Мінливе політичне та економічне середовище має безпосередній вплив на торговельні процеси. На прикладі України бачимо, як стрімко можуть змінюватися умови для експорту та імпорту в залежності від безлічі факторів — від внутрішніх регулювань воєнного стану до зовнішніх обмежень, чи, навпаки, преференцій.  

Крім того, Україна стрімко гармонізує Європейське митне законодавство.

Зміни відбуваються регулярно і без напрацьованих знань та навичок зорієнтуватися може бути досить складно.

Саме тому, Митний комітет Європейської Бізнес Асоціації продовжує проводити «Основи міжнародної торгівлі» – курс, який допоможе вам краще зрозуміти практичну складову процесів та розібратися в нових реаліях міжнародної торгівлі та митного регулювання.

Цього разу курс триває два дні : 12 березня (11:00-15:00) та 13 березня (11:00-15:00), і буде присвячений усім поточним та актуальним змінам, пов’язаних з євроінтеграцію або ще чекають на бізнес у 2024 році.

Курс буде корисним для менеджменту компаній, в тому числі: ін-хаус юристів керівників відділів ЗЕД. По завершенні курсу всі компанії-учасники тренінгу отримають індивідуальні консультації від наших спеціалістів, а також Сертифікат про проходження навчання.

Програма курсу:

Модуль 1: Загальний огляд поточних та перспективних змін у сфері митного права та міжнародної торгівлі

Модуль 2: Логістика, інструмент міжнародної торгівлі.

Модуль 3: АЕО та спільний транзит.

Модуль 4: Криміналізація контрабанди, зміни у питаннях відповідальності за порушення митних правил, митна вартість та класифікація товарів, актуальна судова практика.

Модуль 5: Зміни у практичній складовій митних процедур.

Модуль 6: Альтернативні правила ПанЄвроМед.

Тренери

1 / 3
Олег Кириєвський
Керуючий партнер First Chair Legal, співголова Митного комітету Європейської Бізнес Асоціації
Олександр Лазарєв
Генеральний директор LAMARIN, співголова Митного комітету Європейської Бізнес Асоціації
Юлія Лазарєва
співзасновник логістичної компанії Lamarin LLC, 16 років досвіду роботи в морській логістиці
Олег Кириєвський
Олександр Лазарєв
Юлія Лазарєва

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Наталія Артемчук

Зв'язатись
+380 (67) 218 15 33
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: