fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Митний комітет Асоціації з Володимиром Цабаком, керівником Галицької Митниці

  • Дата: 04/03/2020
  • Мова: Українська
  • Час: 17:00 - 19:00
Місце проведення:

Львів, проспект Шевченка, 36, офіс 8 компанії Advice Group

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Митний комітет Асоціації з Володимиром Цабаком, керівником Галицької Митниці. Дата: 04 березня2020. Час: 17:00 19:00. Мова: Українська. Місце проведення: Львів, проспект Шевченка, 36, офіс 8 компанії Advice Group. Шановні колеги, Запрошуємо Вас прийняти участь в засіданні Митного комітету, що відбудеться 4 березня 2020 року о 17:00, за адресою: проспект Шевченка,36, офіс 8 компанії Advice Group. Запрошений гість: Володимир Цабак, керівник Галицької Митниці. Мета: познайомитись із новою структурою митниці та її керівництвом,  а також обговорити шляхи удосконалення співпраці між Галицькою митницею та представниками компаній Асоціації. Традиційно на таких зустрічах у вас буде можливість підняти питання, які  безпосередньо стосуються вашої сфери. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. У випадку виникнення проблем з реєстрацією, просимо звернутись до Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації надіславши лист на адресу адміністративного асистента Юлії Ковальчук: Yuliya.Kovalchuk@eba.com.ua.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Юлія Ковальчук. E-mail Yuliya.Kovalchuk@eba.com.ua. Контактний телефон. +380679855475.

Шановні колеги,

Запрошуємо Вас прийняти участь в засіданні Митного комітету, що відбудеться 4 березня 2020 року о 17:00, за адресою: проспект Шевченка,36, офіс 8 компанії Advice Group.

Запрошений гість: Володимир Цабак, керівник Галицької Митниці.

Мета: познайомитись із новою структурою митниці та її керівництвом,  а також обговорити шляхи удосконалення співпраці між Галицькою митницею та представниками компаній Асоціації.

Традиційно на таких зустрічах у вас буде можливість підняти питання, які  безпосередньо стосуються вашої сфери.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова.

У випадку виникнення проблем з реєстрацією, просимо звернутись до Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації надіславши лист на адресу адміністративного асистента Юлії Ковальчук: Yuliya.Kovalchuk@eba.com.ua.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Ковальчук

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: