fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Митний комітет Асоціації у Харкові

CEO, TOП менеджмент Логістика Юристи, GR-спеціалісти
  • Дата: 24/10/2023 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:00
Місце проведення:

у ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Митний комітет Асоціації у Харкові. Дата: 24 жовтня2023. Час: 11:00 12:00. Мова: українська. Місце проведення: у ZOOM. Запрошуємо Вас на онлайн зустріч з керівництвом Харківської митниці на тему: Практичні аспекти реалізації застосування статусу Авторизованого економічного оператора та інших митних спрощень, законодавчі зміни в Порядку ввезення гуманітарної допомоги.   Порядок денний: Вступне слово в.о. начальника Харківської митниці Андрія Танцерова; Огляд змін у законодавстві щодо авторизацій на застосування спрощень,  які набувають чинності з 07.11.2023 року - начальник управління забезпечення митного контролю та оформлення Валерій Найчук; Зміни в Порядку ввезення гуманітарної допомоги, які вступають в силу з 01.12.2023 року – головний державний інспектор управління забезпечення митного контролю та оформлення Харківської митниці Володимир Шевцов; Розгляд актуальних  питань по спрощенням - заступник начальника управління забезпечення митного контролю та оформлення Харківської митниці Геннадій Веселовський та головний державний  інспектор відділу управління забезпечення митного контролю та оформлення Олександр Рождественський. Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією. Для реєстрації пишіть на [email protected]Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Коновалова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380674066516.

Запрошуємо Вас на онлайн зустріч з керівництвом Харківської митниці на тему: Практичні аспекти реалізації застосування статусу Авторизованого економічного оператора та інших митних спрощень, законодавчі зміни в Порядку ввезення гуманітарної допомоги.
 
Порядок денний:

  1. Вступне слово в.о. начальника Харківської митниці Андрія Танцерова;
  2. Огляд змін у законодавстві щодо авторизацій на застосування спрощень,  які набувають чинності з 07.11.2023 року – начальник управління забезпечення митного контролю та оформлення Валерій Найчук;
  3. Зміни в Порядку ввезення гуманітарної допомоги, які вступають в силу з 01.12.2023 року – головний державний інспектор управління забезпечення митного контролю та оформлення Харківської митниці Володимир Шевцов;
  4. Розгляд актуальних  питань по спрощенням – заступник начальника управління забезпечення митного контролю та оформлення Харківської митниці Геннадій Веселовський та головний державний  інспектор відділу управління забезпечення митного контролю та оформлення Олександр Рождественський.

Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією.

Для реєстрації пишіть на [email protected]

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Коновалова

Зв'язатись
+380674066516
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: