fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Митний комітет Асоціації у Харкові

  • Дата: 15/11/2018 (ЧТ)
  • Час: 17:00 - 19:00
Місце проведення:

Конференц-зал «SigmaBleyzer», вул. Сумська, 49, 5 пов.

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Митний комітет Асоціації у Харкові. Дата: 15 листопада2018. Час: 17:00 19:00. Місце проведення: Конференц-зал «SigmaBleyzer», вул. Сумська, 49, 5 пов.. Тема: Державний контроль харчових продуктів та кормів нетваринного походження при ввезенні на митну територію України Питання до розгляду: Нормативно-правове регулювання державного контролю в межах Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», прийнятих змін до Митного кодексу України. Практичні аспекти здійснення контролю та обговорення проблемних питань в рамках Закону України вiд 06 вересня 2018 року N 2530-VIII «Про внесення змiн до Митного кодексу України та деяких iнших законiв України щодо запровадження механiзму «єдиного вiкна» та оптимiзацiї здiйснення контрольних процедур при перемiщеннi товарiв через митний кордон України». Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією.Спікери. Ігор Лоцкін. Перший заступник начальника Південної регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті Держпродспоживслужби України. Віра Носова. Митний консультант, керівник відділу консалтингу ILOC. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ася Корсунська. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 057 716 00 50.

Тема: Державний контроль харчових продуктів та кормів нетваринного походження при ввезенні на митну територію України

Питання до розгляду:

  1. Нормативно-правове регулювання державного контролю в межах Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», прийнятих змін до Митного кодексу України.
  2. Практичні аспекти здійснення контролю та обговорення проблемних питань в рамках Закону України вiд 06 вересня 2018 року N 2530-VIII «Про внесення змiн до Митного кодексу України та деяких iнших законiв України щодо запровадження механiзму «єдиного вiкна» та оптимiзацiї здiйснення контрольних процедур при перемiщеннi товарiв через митний кордон України».

Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією.

Спікери

1 / 2
Ігор Лоцкін
Перший заступник начальника Південної регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті Держпродспоживслужби України
Віра Носова
Митний консультант, керівник відділу консалтингу ILOC
Ігор Лоцкін
Віра Носова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ася Корсунська

Зв'язатись
057 716 00 50
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: