fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Міжнародна online-лекція: Зберігання спокою та життєстійкості у часи кризи та небезпеки

Особиста ефективність
  • Дата: 06/04/2022 (СР)
  • Мова: англійська (з перекладом на українську)
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Міжнародна online-лекція: Зберігання спокою та життєстійкості у часи кризи та небезпеки. Дата: 06 квітня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: англійська (з перекладом на українську). Внесок: безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для усіх охочих. Ви вже маєте багато знань, здобутих завдяки читанню та навчанню на дорогих курсах. Однак, (ймовірно) вони не допоможуть Вам під час кризи та небезпеки. EBA Management Development Centre спільно з Нілом Еркертом запрошують Вас взяти участь у Міжнародній online-лекції: Зберігання спокою та життєстійкості у часи кризи та небезпеки. Ознайомтеся з прагматичними та перевіреними соматичними інструментами та вправами, які допоможуть Вам зберігати спокій у небезпечних ситуаціях, а також підтримувати та відновлювати психічний, емоційний і фізичний баланс. Дана лекція буде проходити англійською мовою з усним перекладом на українську. Спікер: Ніл Еркерт, досвідчений тренер з лідерських та комунікаційних навичок, коуч та фасилітатор, майстер бойових єдиноборств з 22-річним міжнародним досвідом роботи на п’яти континентах, включаючи багато поїздок до України. Проводив лекції на теми навичок ведення переговорів у Києво-Могилянській Академії за програмою МВА та навичок терапевтичного спілкування у Саутгемптонському університеті, Англія. Автор книги Переговори у повсякденному житті, мануала для всіх 42 000 співробітників установ Європейського Союзу. Розпочавши своє шестирічне навчання бойовим мистецтвам у Японії в 1992 році, він зараз має чорний пояс 3-го рівня в айкідо, останні 13 років вивчає японське фехтування та постійно навчається іншим бойовим мистецтвам. Питання для обговорення: Дивовижна правда про зміну Вашого психічного/емоційного/фізичного стану. Вправи vs усвідомлення vs втілення. Втілений інтелект. Прості практики для важких часів. Довгострокова зміна моделі. Спікери. Ніл Еркерт. Досвідчений тренер з лідерських та комунікаційних навичок, коуч та фасилітатор, майстер бойових єдиноборств з 22-річним міжнародним досвідом роботи на п’яти континентах, включаючи багато поїздок до України. Проводив лекції на теми навичок ведення переговорів у Києво-Могилянській Академії за програмою МВА та навичок терапевтичного спілкування у Саутгемптонському університеті, Англія. Автор книги Переговори у повсякденному житті, мануала для всіх 42 000 співробітників установ Європейського Союзу. Розпочавши своє шестирічне навчання бойовим мистецтвам у Японії в 1992 році, він зараз має чорний пояс 3-го рівня в айкідо, останні 13 років вивчає японське фехтування та постійно навчається іншим бойовим мистецтвам.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація відкрита для усіх охочих.

Ви вже маєте багато знань, здобутих завдяки читанню та навчанню на дорогих курсах. Однак, (ймовірно) вони не допоможуть Вам під час кризи та небезпеки.

EBA Management Development Centre спільно з Нілом Еркертом запрошують Вас взяти участь у Міжнародній online-лекції: Зберігання спокою та життєстійкості у часи кризи та небезпеки.

Ознайомтеся з прагматичними та перевіреними соматичними інструментами та вправами, які допоможуть Вам зберігати спокій у небезпечних ситуаціях, а також підтримувати та відновлювати психічний, емоційний і фізичний баланс.

Дана лекція буде проходити англійською мовою з усним перекладом на українську.

Спікер: Ніл Еркерт, досвідчений тренер з лідерських та комунікаційних навичок, коуч та фасилітатор, майстер бойових єдиноборств з 22-річним міжнародним досвідом роботи на п’яти континентах, включаючи багато поїздок до України. Проводив лекції на теми навичок ведення переговорів у Києво-Могилянській Академії за програмою МВА та навичок терапевтичного спілкування у Саутгемптонському університеті, Англія. Автор книги “Переговори у повсякденному житті”, мануала для всіх 42 000 співробітників установ Європейського Союзу. Розпочавши своє шестирічне навчання бойовим мистецтвам у Японії в 1992 році, він зараз має чорний пояс 3-го рівня в айкідо, останні 13 років вивчає японське фехтування та постійно навчається іншим бойовим мистецтвам.

Питання для обговорення:

  • Дивовижна правда про зміну Вашого психічного/емоційного/фізичного стану.
  • Вправи vs усвідомлення vs втілення.
  • “Втілений” інтелект.
  • Прості практики для важких часів.
  • Довгострокова зміна моделі.

Спікери

1 / 1
Ніл Еркерт
Досвідчений тренер з лідерських та комунікаційних навичок, коуч та фасилітатор, майстер бойових єдиноборств з 22-річним міжнародним досвідом роботи на п’яти континентах, включаючи багато поїздок до України. Проводив лекції на теми навичок ведення переговорів у Києво-Могилянській Академії за програмою МВА та навичок терапевтичного спілкування у Саутгемптонському університеті, Англія. Автор книги "Переговори у повсякденному житті", мануала для всіх 42 000 співробітників установ Європейського Союзу. Розпочавши своє шестирічне навчання бойовим мистецтвам у Японії в 1992 році, він зараз має чорний пояс 3-го рівня в айкідо, останні 13 років вивчає японське фехтування та постійно навчається іншим бойовим мистецтвам.
Ніл Еркерт

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: